Red Bus Ķekavas mikroautobusi - Attieksme

17.08.2018. plkst. 14:43:10 iekāpām Ķekavas mikroautobusu galapunktā mikroautobusā. Pirms mums stāvēja gados veca kundze, kura parādīja invaliditātes vai pensionāra apliecību uz kuru šoferis nereaģēja. Kundze nesaņemot biļeti devās tālāk ieņemt savu vietu. Šoferis skaļā balsī bļāva uz veco kundzi un teica, ka ja viņa nepirks biļeti, tad viņam būs jāmaksā sods. Kundze atsaucās un teica, ka rādīja apliecību, bet šoferis neesot reaģējis. Viņš sāka pārmest to, ka kundze neesot nosaukusi galamērķi un mēs cilvēki esot izlaidušies un viņam tas esot līdz kaklam. Mēs ar draudzeni kundzei teicām, lai viņa neklausās šoferī un iet apsēsties kad saņēma savu biļeti. Vai tiešām šāda rakstura cilvēkiem ir ļauts strādāt ar tautu? Vai mēs ne pie kā neesot vainīgi esam pelnījuši klausīties citu cilvēku dusmās? Šī nav pirmā reize, kad kaut ko tādu dzirdu no red bus šoferiem un esmu ļoti neapmierināta, jo veca kundze nav pelnījusi tādu attieksmi!

J Jgleizertv 17.08.2018

Labdien,

Vai Jums ir video ar incedentu?

N neapmierinaats 17.08.2018

Diemžēl nē, jo apsvēru domu par sūdzības rakstīšanu tikai pēc incidenta, bet ja nemaldos, tad mikroautobusos ir video novērošana.

Работяга 17.08.2018

Ka tautu ar invalidu apliecibu nelaiz autobusa? Domaju ka ne, kam kaunoties :(

V Vija 17.08.2018

Pievienojos teiktajam! Arī es regulāri braucu šajā maršrutā un esmu piedzīvojusi gan riebīgu attieksmi no šofera puses, gan arī to kā šoferis acīmredzami neapstājas pieturvietā kuru ir pieprasījis maksājošs braucējs. Ir vecāka gājma šoferis (krievvalodīgs kungs) kurš vienkārši visu ceļu bubina cik viņam ir slikta dzīve un cik slikti ir cilvēki, kas uzdod tik daudz jautājumu, ka vairs nevar izturēt. Es izvēlos Baldones autobusu, lai nebojātu sev dienas nogali, domāju, ka neēsmu vienīgā :(

A AGr 21.08.2018

"Vai tiešām šāda rakstura cilvēkiem ir ļauts strādāt ar tautu?"

Ja šadiem cilvēkiem neļautu strādàt, tad nebūtu, kas strādā, un tad jau būtu jauna sūdzība, ka netiek nodrošināts pakalpojums. Ne vienmēr var dabūt visu.

9 95kods 15.10.2019

Nobrauciet tikai vienu,vienīgu maiņa atobusa šofera vietā,tad sapratisiet-cik stipriem nerviem jābūt! Izrādiet cieņu un saņemsiet pretīm!