Rebels & Family Investing Finland Oy - Krāpj strādniekus

Esiet uzmanīgi no šīs kompānijas, vadītājs Ilari Saarakkala krāpj strādniekus , man neizmaksāja algu par 2 gadu darbu. Lika strādāt smagi, solīja daudz naudu, beigās nesamaksāja neko. Pat paldies nepateica.
Piesakieties visi kas ir cietUši no Ilari Saarakkala , kam nav izmaksāta alga. Vai savādāk ir apkrāpis. Kopīgiem spēkiem mēs varam cīnīties pret [slēpt]@inbox.lv

be careful of this company, managers ilari saarakkala cheat workers, dhay did not pay my salery for 2 years of my work. Made work hard, Promised a lot of money, paid nothing in the end. Even”thank you” did not say.
Apply to anyone who has suffered from ilari saarakkal who has not been paid a Salary. Ore is it otherwise cheated. Write me : [slēpt]@inbox.lv together we can fight against thieves.
Остерегайтесь этой компании, менеджеры-обманщики, иларi sarakkalaмне невыплати ли зарплат у за 2 года работы. Сделал тяжелую работу, обещали много денег, ничего не заплатили в конце. Даже спасибо не сказал.
Обращайтесь ко всем, кто пострадал от илари саараккал, которим не выплачивают зарплату, или иначе как-то пострадал. Напиши мне : [slēpt]@inbox.lv
вместе мы можем бороться с ворами.

R

J Jānis Adijāns 28.01.2020

Darba strūdus risina tiesā, nepieciešamībs gadījumā iesaistot valsts darba inspekciju. Es saprotu, ka darba līgums tev tajā pilna alga ir norādītia. Ja nē, tad pats neesi labāks.