Reaton

Shitajaa zjiidu kantorii STRAADAAT NEKAD NEVAJAG IET!!! Tur ne tikai pret cilveeku izturaas kaa pret vergu bet arii centiisies atrast iespeeju nonjemt no algas!!! Par da jeb ko!!! Nebuus par ko - atradiis, izdomaas utt. Situaacija ar kadriem ir vienkaarshi "SUPER" nevien neko nerubii!!! Paardeveeji mainaas tur kaa zekjes katru needeelju var ieraudziit jaunas sejas!!! Kaa juus domaajat taas jaunaas sejas var normaali klientu apkalpot!?!? Atnaacu tur nopirkt fliizes, bet tur fliizees viena maza meiteniite seezj dirsa putaas, cilveeku juura un pat kam uzprasiit kaadam konsultaaciju, santehnikaa tieshi tas pats!!!! Kaa shaads veikals var skaitiities exkluziivs un kur nu viens no labaakiem Riigaa!!!