www.sudzibas.lv Realto SIA Viņi naudu neatmaksās, bet paturēs kā soda naudu.

Realto SIA - Viņi naudu neatmaksās, bet paturēs kā soda naudu.

2017. Gada jūlijā, iznomāju telpas Realto SIA telpās. Braslas ielā 29, rīgā.
1) Par telpām vienojāmies 2017. Gada jūnijā, noslēdzu īres līgumu, iemaksāju drošības naudu par 1. Un pēdējo mēnesi, bet jau jūnijā man pienāca rēķins par jūniju, kaut gan līgumā bija ievākšanās datums 1. Jūlijs
2) 2019. Gadā es paziņoju, ka no 2020. Gada janvāra no telpām izvākšos, jo viņas manam biznesam ir kļuvušas par šaurām, par ko man tika piestādīts rēķins līdz izvākšanās datumam, kā arī soda nauda, par to, ka telpas es atstāju brīdinot par to apsaimniekotājus neviss 2 mēnešus iepriekš, bet gan 1 mēnesi iepriekš
3) Visi rēķini bija jānomaksā, pretējā gadījumā draudēja, ka neatdos mantas
4) Tad, kad nomaksāju rēķinus un izvācos no telpām, man tika atsūtīts kredītrēķins, kas jau bija mazāks, nekā es iemaksāju drošības naudu, bet tad, kad pajautāju, kad šis kredītrēķins tiks apmaksāts, man atnāca ziņa e-pastā, ka viņi šo summu neatmaksās, bet gan paturēs kā soda naudu, par to, ka mans bizness no šim telpām izvācas.
5) Man nav īsti skaidra šāda prakse. Kādēļ tad ir šī drošības maksa.

Komentāri (1)

Ventilators 24.01.2020

Līgumā visam šim jābūt rakstītam. Ja nav. tad caur tiesu. NEvar būt tā, ka laba žesta saruna un vienošanās. Papīrā, katram jūsu nosauktajam punktam ir jābūt atrunātam.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes