www.sudzibas.lv Real Wood Latvia Naudas izkrāpšana nepiegādājot preci, kas apmaksāta

Real Wood Latvia - Naudas izkrāpšana nepiegādājot preci, kas apmaksāta

Hello!
Latvian – Detected
English

hello! I have ordered a hand chainsaw from you, but i have not received it yet. Please return the money for the undelivered product. Shipping address 23.89
shipping address tālis kazaks Kalniņi klintaines pagasts Pļaviņas lv-5120latvija
— reply to message - —
subject: re: new customer message on 2021. G. 3. Jbilling addresskazaks tāliskalniņi klintaines pagastspļaviņas lv-5120latvijashipping methodpremium piegāde (zaudējumu / zādzību apdrošināšana) payment method ending with 4481 — €23,89anvāris 19: 09
date: sestd. , 16 janv. 2021, 12: 45
from: joachim lotras
to:
sveiki, vai varat nosūtīt man pasūtījuma numuru, lai es varētu sekot jūsu bažām? Paldies

le dim. 3 janv. 2021 à 19: 09, wood&chain (shopify) a écrit:
name:
wood&chain order #wc1199
email: [slēpt]@inbox.lv
phone:
37129536848
body:
I ordered a tree cutter on October 28, 2020 ™, why haven't I received it yet?

Tā ir daļa no sarakstes ar wood&chain, reklāma bija facebook 2020gada oktobrī. Apmaksāju un vēl joprojām neesmu saņēmis ne preci ne naudu ne paskaidrojumus.
Un šodien skatos atkal facebook ir tā pati reklāma tik cita kompānija.
Būtu labi brīdināt citus neuzķerties uz žuļiku makšķeres

A Andris Daksis 03.07.2021

Real Wood Latvia 13. jūnijā pasūtīju un apmaksāju mini akumulatora zāģi par 19.99.Pasūījuma orderis
ORDER #1007,Taču līdz šai dienai nav ne preces ne arī kāda ziņa.Kā man rīkoties,lai atgūtu preci vai samaksāto naudu?