www.sudzibas.lv Real Būve Elektroinstalāciju darbi tiek veikti neprofesionāli, zemā izpildes kvalitātē

AtrisinātaReal būve /Mastercity zemas kvalitātes, neprofesionāli remontdarbi elektroinstalācijās - Elektroinstalāciju darbi tiek veikti neprofesionāli, zemā izpildes kvalitātē

Uzņēmums darbojas zem diviem nosaukumiem. Vienojāmies, ka mums tiks ieliktas neremontētajā istabā: sienā jaunas rozetes, slēdzis un ievilkts vads sienas lampai; jau izremontētajā istabā pievilkti panelī vadi sienas lampai, pieliktas papildus ārējās rozetes, šeit visi vadi noslēpti un droši. Pielikta sienas lampa un griestu lampa.
Kad meistars sāka veikt darbus, tad pateica, ka neremontetajā istabā sienā rozetes tomēr neliks, tikai vadus liks, jo siena esot tikai 7cm, bet rozete esot 5 cm, mērījām, tā ir 2,5cm. Cits meistars tāda pat sienā virtuvē visas rozetes salika sienā bez problēmām.
Sitot sienā vadus izdauzīja caurumu un sabojāja izremontētas istabas griestu lampas slēdzi. Šo slēdzi paņēma un nemākulīgi ieģipsēja pasakot, ka tālāk lai mēs paši tiekam galā. Tagad slēdzi var nomainīt tikai to izlaužot ar lauzni no sienas, t.i., to atkal sabojājot.
Ārējās rozetes pieliktas tā, ka atkarājas no sienas, tās karājas elektrības vados. Starp ārējām rozetēm iet redzami, nenoslēpti elektrības vadi, kopskaitā 6, kurus var viegli paraut vai izraut ārā, jo tie ir vaļīgi.
Sienas lampa pielikta tā, ka tā šūpojas pie sienas un ir nestabila. Lampiņu ietvari nebija pieskrūvēti, tikai ierakstīti, nācās pašiem pieskrūvēt. Griestu lampa netika pielikta līdz galam, jo tika paskaidrots, ka tā to pielikt nevar. Tikai savienoti elektribas vadi un atstāts lai karājas kā nu karājas.
Elektribas vadi pienagloti pie grīdlīstes, jo meistars izlēma, ka penālis tomēr nav vajadzīgs. Respektīvi no sàkotnēji solītā darba gaitā nekas nepalika pāri.
Kad zvanījām uz firmu un izteicām pretenziju par neprofesionāli veiktiem darbiem mums pārmeta, ka esam parakstîjuši aktu. Protams, ka parakstījām, jo kaut kādi darbi tika veikti, nebija jau rakstiskā vienošanās par to, kas un kā tieši tiks veikts. Savukart novērtēt profesionalitāti nespeciālistam ir problemātiski, varbūt tā tās ārējas rozetes ar redzamiem vadiem tiešām liek un tas, ka lampas šūpojas, neturas un rozetes atkrīt no sienas bija redzams tikai pēc tam, jo meistars pateica viss Ok un parakstiet aktu par to ko esmu izdarījis. Tāpēc jau ņem firmu, ka sagaida kvalitāti un profesionalitāti.
Šeit tās vairāk diemžēl nav.
Paralēli atklājās, ka meistars ir pierakstījis papildus darbus, par kuriem esam samaksājuši un tos pat neesam prasījuši viņam veikt. Tā notika, jo meistars nosauca mums gala summu nesakot no kādām pozīcijām tā veidojas. Pirms darbu veikšanas nekādas runas par gala izmaksām nebija. Pirms tam bijām ņēmuši citu meistaru un tādas problēmas nebija. Taču tagad kvalitāte firmā ir gājusi uz leju ģeometriskā progresijā.
pabeidzot darbus, meistars visus gružus atstāja uz grīdas lai mēs paši tos savācām, viss bija nocūkāts un noķēpāts ar ģipsi un špakteli tā, ka bija kārtīgi jākasa nost ar lāpstiņām un jātīra.
Apskatot čeku, sapratu, ka mums tagad ir jāapmaksā arī atsevišķi instrumenti, piemēram, urbis. Tā arī līdz šim nebija.
Kad izteicām pretenziju, firmas pārstāve pateica, ka atsūtīs to pašu meistaru visu salabot, taču ko vins var salabot, ja labāk izdarīt vienkārši neprot. Ne jau kāds speciāli slikti darīja:).
Tāpat pateica, ka iedos nākamreiz atlaidi, labi zinot, ka pēc šādiem gadījumiem otrreiz neviens savu īpašumu tādiem pašdarbniekiem neuztic.
Kopsavilkums: sadarbību ar šo firmu vairāk neiesaku, kvalitāte ir gājusi uz leju. Dzirdot telefonsarunas, kuras meistars risināja darba laikā, sapratu, ka ne mēs vienīgie klienti kam pretenzijas par darbu izpildes kvalitāti. Vismaz vēl viens klients atteicās no šīs firmas turpmākiem pakalpojumiem saistībā ar neskaidrām izmaksām un atšķirībām starp sākotnējo summu un piedāvāto summu. Esiet modri!

Papildināts Magdalēna-Magdalēna 14.10.2017

Konkrētais meistars bija Guntis Bērziņš, kuram esot Zviedrijā nokārtots elektriķa sertifikāts. Iespējams var strādāt arī citās firmās.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Magdalēna-Magdalēna 14.10.2017

Meistars atbrauca un uz uzņēmuma rēķina visu pārtaisīja, salīdzinot ar vakardienas varoņdarbu, pilnīgi citā kvalitātē. Tā kā, ja grib, tad prot! Paldies!
Atsaucīga uzņēmuma vadība, grib un var risināt jautājumus saistībā ar neorofesionāli veikto darbu.

Работяга 14.10.2017

Atsaucigs uznemums :) labu gadu viniem ar labiem klientiem!

M Magdalēna-Magdalēna 15.10.2017

Konkrētais meistars ir ļoti vājš, visu dara pavirši, ka tik ātrāk pabeigt.
Arī pēc pārtaisīšanas pamanījās atstāt 3 vaļējus elektrības vadus starp rozetēm, kurus, kā noskaidroju vēlāk, tā nedrīkst atstāt, tagad viss atkal kādam citam meistaram būs jāpārtaisa.
Gala secinājums, ja esi klients-eksperts konkrētā lietā, vari ņemt viņu meistarus, ja neesi un tāpēc uzticies firmai, kura mājas lapā sola kvalitāti un profesionalitāti (mans gadījums), to dabūsi atkarībā no meistara godaprāta, man konkrētajā gadījumā, nepaveicās.