www.sudzibas.lv Real Būve Neprofesionāli meistari

Real būve/Mastercity - update par iepriekš ievietoto sūdzību - Neprofesionāli meistari

Lai gan biju iepriekš norādījusi, ka meistars atbrauca un uz firmas uzņēmuma visu pārtaisīja, diemžēl jāraksta ka pārtaisītajam kvalitāte ļoti klibo.
Tā kā pēc iepriekš aprakstītā incidentā turpmāk nevēlējāmies šo firmu ņemt un to neiesakām nevienam (ja neesiet eksperti remonta jautājumos) , tad paņēmām citus meistarus, kuri bija spiesti visu iepriekš padarīto pārtaisīt. nāca ārā sienā ieliktie elektrības vadi (pavirši ieģipsētu), rozetes bija iespraustas sienā tā, ka ja tās nepārtaisa, tad tās nekad gludi pie sienas neatrastos. Respektīvi it kā izdarīts, bet neprofesionāli un nekvalitatīvi. Tāpat arī, tika atrasti risinājumi, lai noslēptu vadus, kur pēc real būve teiktā tas nav iespējams. Viss ir iespējams, ja meistars grib kaut ko labi izdarīt:)
Kopsavilkums, ja gribat neparedzētas problēmas un liekus remonta izdevumus, droši izmantojiet šī uzņēmuma meistarus, ja negribat - turaties no šī uzņēmuma par gabalu.
Nenoliegšu, uzņēmumā ir viens labs meistars (kurš veica vajadzīgos darbus līdz šim gadījumam), taču personīgu apstākļu pēc ilgāku laiku viņš darbus veikt vēl nevarēs..., tā kā iespēja uzrauties uz mums atsūtīto meistaru ir ļoti liela un tad jūs sagaida neprofesionalitāte, paviršība un lieki papildus izdevumi citiem meistariem lai sadarīto savestu kārtībā!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes