www.sudzibas.lv Re Meži SIA Nenopietna attieksme, solījumi nodokļu un algas nemaksāšana

Re Meži SIA - Nenopietna attieksme, solījumi nodokļu un algas nemaksāšana

Pastāvīgi meklē darbiniekus krūmgriežus un kokgāzējus elektrolīniju tīrīšanai. Tiek solīts par labām peļņas iespējām, bet tas paliek tikai solījumu līmenī. Tiek pieņemti dzērāji, slaisti, kas nevēlas strādāt. Tiem kas vēlas strādāt un nopelnīt, tā nav piemērota vieta. Aizejot pēdējā alga varbūt tiks izmaksāta. , bet daļēji... Varbūt nē. Nodokļi, protams, tiks maksāti tikai daļēji.

R

A Artis 256 13.12.2022

Sia RE meži pieder diviem īpašniekiem kuri paši strādā mežā uz harvestera. Kā darba devēji viņi neder nekam. 1 paši savā starpā putrojas2. Nemāk sarunāties ar padotajiem brēc.3. nenomaksāti nodokļi līdz galam ne par velti ir nodokļu parāds. 4. Strādā ar darba drošību pārkāpumiem kas asociējas arī ar dzeršanu. 5.ir pievīluši dažus klientus