www.sudzibas.lv Re Meži SIA Krāpšana, Negodīga attieksme pret darbiniekiem!

Re Meži SIA - Krāpšana, Negodīga attieksme pret darbiniekiem!

Negodīga izturēšanās pret darbiniekiem. Sola visu ko vien var solīt, algu laikā neizmaksā, Sola vienu, bet dara citu, kā bija sarunāts!
Neizmaksā algas, kad darbinieks aiziet prom no šīs firmas - re meži darba vietas!
Darba drošība tiek neievērota!
Priekšnieki sāk bļaut virsū, pat tad, ja nav iespējams pabeigt doto objektu vienā dienā, kaut tas reāli nav izdarāms pa to vienu dienu!
Priekšnieki nevar viens ar otru normāli komunicēt - viens Saka tā un otrs atkal savādāk!
Pēdējo noeplnīto algu (aprēķinu) izmaksās tikai tad, kad darbinieks pazvana darba inspekcijai, pat tad nezin vai izmaksās visu nopelnīto naudu, ko būs darbinieks nopelnījis!

P Patiesībauntaisnība 18.12.2023

Re meži SIA
Neiesaku tur atrādāt. Divi nejēgas darbu organizēt nespēj, sapratnes nav nekādas.
Visu laiku čīkst un vaino darbiniekus. Kautgan paši ir atbildīgi.
Maksāts tiks kā pagadās un cik gribēs(mazāk).Pēdējo algu nesamaksās.Oficiāli darbā nereģistrēs, arī nodokļus nemaksās, piesavinās to naudu sev.