www.sudzibas.lv R.D.A. tizla apkalpošana

sia rda r.d.a - tizla apkalpošana

Šodien rda veikalā atradu ļoti skaistu somiņu, vēl visādus smukus nieciņus, aizeju pie kases un prasu pārdevējai cik maksā somiņa, jo nebija cena virsū. Pārdevēja: ''Necik nemaksā, cena noplēsta, '' nu neko, es pajautāju pa cik es varu nopirkt to somiņu, sekoja atbilde: "Es nepārdošu!" un viss :D vēl pie tam ļoti nelaipnā tonī, un skatījās uz mani tā kā ES būtu to cenu norāvusi un apzagusi viņai to veikalu 50 reizes. Labi, es saprotu, ka ir visādas tādas lietas ko uzņēmumi piekopj vai nepiekopj, kā, piemēram, nepārdošana ar bojātu cenu, bet lai cik liels vai mazs veikals, vai tad ir grūti pielikt pie kases lapeli ar uzrakstu, ka mantas ar bojātām cenām un bez cenām nepārdod... Vai vismaz pieklājīgi atbildēt un paskaidrot situāciju, es saprastu (jā tiešām, cilvēki mēdz arī saprast lol :D) un izpaliktu visas negācijas. Tas bija Madonas veikalā, tajā, kurš uz stūra, Saules iela 25
Ja tu, Madonas veikals šito lasi, tad zini, ka es un mani draugi tur vairs kāju nespers, un runa šoreiz iet par cilvēkiem, kas iepērkas TIKAI HUMPALĀS... Šitā turpinot drīz vispār paliksiet bez klientiem. Esmu ļoti apbēdināta.
Jā, saprotu, ka pārdevējai gan jau maza alga, bet ir jau arī liels labums strādāt humpalā, kā nekā pardevējas tiek pie labākajām drēbēm, un pašas pirmās.

J Jelena 10.08.2011

Balvos rda humpalas galvena pardeveja Valentina parava manu bernu nepilnus 2 gadus vecu aiz rokas ta ka vinai sakas histerija kuru bij gruti apstadinat.Un izdarija to tapec ka maza nometa disku uz zemes, vai tad tas ir normali pec ta incidenta uz turieni vairs iet negribas

A andzelikagucci 13.11.2013

vispar tu niepērkos tās tač lietotas drēbes fui ... mēs ar draudzenēm tikai paņirdzam par to vietu akd tur kautkādas fake bomāru GUCCI iegāju un apskatijos visp kautk izgāstuve es nesaprotu tos cilvēkus kas tur iepērkas tur pārdod simts gadus vecas drēbes kuras sen izgājušas no modes un atdotas tik vecas drēbes ka vemt gribas neiepērkaties tajā miskastē kurš mūsdienās pārdod drēbes par tādu smieklīgu cenu tad jau iznāk kad es par savu vienas nedēļas algu varu visu to izgāstuvi nopirkt.

B bumer9 02.03.2014

R.D.A CILVEKI KAS TAISAS STRADAT VEIKALA R.D.A LIMENIS UN ATTEIKSME IR ZEMAK PAR TIRGU!! ATNAK KAUKADAS PRIEKSNIEKA MEITINJAS UN LIEN PARDEVEJU SOMIŅAS! ATTEIKSME KA PRET NECILVEKU !!! CENAS LUPATAM LIELAK PAR VEIKALA JAUNAM DREBEM! LIEK TAISIT PAKAROMOS KURUS VAJAG MEST ARA!!! DARBA STUNDAS JANOSTRADA + PLUS SAVA BRIVA LAIKA PEC DARBA JASARKSTA VISUS PAPIRUS JO DARBA LAIKA JASTRADA AR TAM NETIRAM LUPATAM!!! JA CILVEKS PIEKUSA UN APSEDAS UZREIZ ZVANA TELEFONS UN PRASA KAPEC SEDI UN NESTRADA KONTROLE TRAKAK NEKA CIETUMA PA SAVAM KAMERAM!!!ALGAS ARI DIŽAS NAV 100LS AVANS 120LS ALGA!!JASTRADA NENORMALAS STUNDAS!!! PARDEVEJAM JAMAZGA GRIDAS!!! TIRIT VEIKALU!! LUDZU CILVEKI KURI TAISAS STRADAT RDA NEVAJAG JUM 'TADU DARBU!!!

B [email protected] 03.04.2016

RDA veikalus Limbažos apmeklēju reti, jo cenas par novalkātajām drēbēm ir neadekvāti augstas. Bet vakar tomēr iegāju RDA veikalā un nopirku tēvam jaku, kura izrādījās pa lielu. Domāju aiziet apmainīt pret kaut ko citu,bet nedomāju ,ka tas radīs tādas problēmas, jo nebrīdināju pārdevēju, ka varētu šī jaka nederēt. Pārdevēja apgalvoja to, ka, lai samainītu preci, pirms tam ir jābrīdina pārdevējs, ka prece var nederēt un tad pārdevējam jāparaksta čeks. Ja ir tāda lieta, tad kāpēc klienti par to netiek brīdināti par to, ka iepriekš nepieciešams brīdināt pārdevēju ,ja nu vajadzēs preci samainīt. Cik atceros agrāk tāda problēma nebija, lai samainītu preci.Tad nu gan likumi humpalu veikalos. Saprotu, ka neviens man nelika pirkt šo preci un ka preci neņem atpakaļ, bet samainīt jau it kā varētu.6 eiro nekas nav, bet pensionāram tā tomēr ir nauda.

A avars52 16.06.2020

RDA Madonā. Pēdējā laikā praktiski tikai sieviešu apģērbi. Vai patiešām Jūsu sistēmā vīriešus neapkalpo? Ar cieņu Aivars.