www.sudzibas.lv R.D.A. Necieņa pret pircējiem

SIA R.D.A - Necieņa pret pircējiem

SIA R.D.A Dobele veikala vadītāja vārdā Inese izdomā savus noteikumus un liek tos ievērot pircējiem. Šķiro pircējus kam jauno preci dod un kam nē. Savām paziņām un draudzenēm iznes preci no noliktavas un iedod to tieši rokās visu citu pircēju priekšā. Atļaujas pazemot pircējus citu pircēju priekšā, skaļi bļaut un žestikulēt ar rokām. Neļauj izšķirot un apskatīt preci, kura atrādos pircēju grozā, liek par viņu maksāt uzreiz. Viņa ļauj ņemt preces no citu pircēju groziem, kamēr pircēji nav samaksājuši par to, jo apgalvo, ka kamēr prece nav apmaksāta tā neskaitās jūsu! Viņa uzvedās tā, ka tas veikals piederētu viņai. Kur skatās vadība? Kāpēc ļauj tā rīkoties un vai viņiem nerūp veikala un firmas reputācija? !

17.09.2020

P

N Nu ja,nu ja 18.09.2020

Meli,meli,meli...ka tik tu nesi viena no tā bara kuras katru otrdienu okupē Dobeles Rda otro stāvu un kuru dēļ regulāri tiek saukta policija!
Biju lieciniece -kā jūsu bars savāc visas bērnu drēbes,ienes pielaikošanas kabīnē un dala savā starpā(gan jau pēc laba šopinga tirgojat tālāk!)! Un Vadītāja iejaucās jo citi pircēji sāka protestēt pret jūsu izdarībām un rupjībām!Grūdāt citas pircējas nost no kabines kurā bijāt saņēmušas drēbes!
RDA vadiba var ar mani sazināties un es starpgadījumu varu ar viņiem pārrunāt!

Z zancis5 18.09.2020

Šī nav pirmā sūdzība konkrēti par šo pārdevēju portālā sūdzības.lv. Šī sieviete ir rupja un pazemo pircējus, tāpēc es vairs nespēru kāju uz šo veikalu.

Z zancis5 18.09.2020

Oskars Oskarsons 18.09.2020

Sūdzības vietā varēji tai pārdevējai aiznest konfekšu kasti un sadraudzēties ar viņu, tad tu arī būsi no tām, kam nes ārā preci no noliktavas. Vispār zināms fakts, ka praktiski visās humpalu bodēs, ne tikai Dobeles RDA, pārdevējas no jaunā pieveduma visu labāko noliek malā priekš draudzenēm un paziņām, tikai pēc tam viss atlikušais nonāk plauktos.