LV RU

RDA - RDA

Ieeju veikalā, atrodu sev piemērotu preci, paskatos steigā cenu kura man apmierina un dodos pie kases. Sagatavoju naudu un grasos maksāt, bet....sākas nepatīkami mirkļi. Cena nav tā ko biju steigā nolūkojis, bet gan cita un būtiski augstāka. Izradās,... ka šajā iestādījumā vēl līdz pat šim brīdim cenu nomināli tiek uzrādīti divās valūtās - Ls un Eur. Turklāt Ls nomināls tiek rakstīts augšpusē cenu zīmei, domaju lai labāk būtu saskatāma, bet Eur nomināls cenu zīmes apakšdaļā - lai mazāk kristu acīs. Pircējiem pērkoties - acīs krīt augšējās cenas, bet tās ir Ls nominālos. Iegādājoties vairākas preces diezin vai galvā rēķina kopējo vērtību un nonācis pie kases tās nopērk. Protams ka cenas skatījies ir par Ls nominālu, bet maksājis Eur nominālā. Domaju ka tas nav godīgi no RDA darbinieku puses. Kam vairs tādas nevajadzīgas 'rūpes' par saviem klientiem uzrādot cenu n-e-e-s-o-š-ā valūtā!? Laikam jau lai tautai čakarētu prātu un gūtu no tā peļņu. RDA apmeklētāji, esiet uzmanīgi un neiekrītiet uz šīm 'nevainīgajām' viltībām. Tāpat esiet modri novērtējot preces kvalitāti. Ipaši pievērsiet uzmanību faktam ja bez esošās cenu zīmes uz preces ir vēl kādas cenu uzlīmītes. Pavērojiet kas apakšā zem šīs uzlīmītes to noplēšot. Parasti šādi RDA darbinieki sļēpj mazus preces defektiņus - tos aizlīmējot,...bet iegādāto preci atpakaļ nepieņem. :)

Iv

Komentāri (2)

masyanya 11.09.2015

Cik reižu atkārtosiet vienu un to pašu? Visas Jūsu sūdzības ir jau bijušas.

Pārdevējs007 19.04.2016

Mazās uzlīmītes tiek līmētas tādēļ lai jūs pamanītu vietu kur ir defekts kā arī cenu zīmē ir ierakstīts "def." Kas uz to norāda, uzlīmes netiek līmētas uz, bet gan pie defekta vietas lai jums to būtu viegli atrast un novērtēt. Cenu zīmēs joprojām ir LVL, jo preču zīmes netiek mainītas veikalā, visas jaunās preces ienāk veikalā ar jaunām cenu zīmēm un defekta norādēm, bet preces ar vecajām cenu zīmēm tiek pārdotas vai pamazām norakstītas, veikalā pārdevējas nedrīkst mainīt preču cenu zīmes vai norādīt uz defektu preces kam ir bojājumi vai kas ir bojātas tiek sūtītas uz noliktavu un tur notiek visā cenu padarīšana, pārdevēja rūpējas par kārtību veikalā, izpalīdz jums un pārdod preci, nekas cits nav viņas atbildība, RDA darbinieki neatbild par preces kvalitāti vai cenām, to dara noliktavas darbinieki! Pirms pārnetat pārdevējam jebkurā veikalā padomājiet, vai viņš nav tikai cilvēks. Kas dara to kas viņam ir teikts, jo cilvēks vienkārši pelna iztiku. Arīdzan tas, ka pārdevējai nav izdevīgi mainīt cenu zīmes vai kā citādi jūs krāpt, jo viņai no tā nekas neatlec, drīzāk var tikt sodīta par nepareizas cenas izdošanu čekā.. P.s. pati tur esu strādājusi un dzirdējuši no ļoti daudziem pārmetumus par to, ko mēs nekontrolējam...

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes