www.sudzibas.lv R.D.A. Personas datu pārkāpums

R.D.A. - Personas datu pārkāpums

Rda lietoto apģērbu veikals ir izveidojis arī facebook un instagram kontus, lai pārdotu apģērbu. Pirmo reizi mūžā, jebkurā veikalā, internetā vai klātienē, lai iegādātos lietotu preci, pieprasīts tiek lietotāja/pircēja personas kods.
Personas kods ir konfidenciāla informācija un to nedrīkst pieprasīt, lai iegādātos tik vienkāršu preci, kā lietotu apģērbu. Ieteiktu atbildīgajiem dienestiem šo lietu izskatīt, aprunāties ar uzņēmuma vadību.

12.03.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

K

Komentāri (4)

T TransportsK 12.03.2022

1) Jūsu personas kods parādīsies uzņēmuma konta pārskatā šā vai tā pēc tam, kad pārskaitīsiet naudu par preci.
2) Uzņēmumi rēķinu sagatavošanai prasa juridisku personu reģistrācijas numurus un privātpersonu personas kodus, kas tos identificē un kas ir normāla prakse.

G Govjzems 13.03.2022

Tev taču viss skaidri un gaiši tika paskaidrots! Kas vēl nav skaidrs? Ko vēl gribi?

N Nessie 14.03.2022

Interesants fakts, par ko pati biju pārsteigta - mums pirms gada darbā bija lekcija no Datu valsts inspekcijas, un, kā izrādās, personas kods nemaz nav tik nozīmīga un slepena informācija! Personas kods nav nekas slēpjams un nozīmīgs, tas ir kā telefona numurs. Jā, pa labi un kreisi nevajag daļāt, bet neko ar to īsti izdarīt nevar. Turklāt uzņēmums, kā redziet, arī paskaidroja, ka likums pieprasa.

P Palīgs neskaidrajiem 14.03.2022

Es īsti nestādos priekšā kā lietotu apģērbu saprātīgs cilvēks var iegādāt feisbukā. Nu sorrī, vai tad nevajag apskatīt, pataustīt vai piemērīt?

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes