www.sudzibas.lv R.D.A. Pārdevēja šausmīgi rupja un nepieklājīga

R.D.A. - Pārdevēja šausmīgi rupja un nepieklājīga

Rīga. Nīcgales 36a. Rda veikals.
Pārdevēja, (liela auguma un ļoti dūšīga) - šausmīgi bija rupja un nepieklājīga. , principa bez loģikas un bez iemesla - izteica pircējiem zāle brīdinājumu - ka viņa sakārtoja preci un lai "nerēķinājāmies ",
tas kaukads absurds un arprac - ka vispār var pateikt kauko tādu pārdevējs. Pēc tādas attieksmēs - tik tiešam negribas neko vairs pirkt,. Un nākt uz veikalu Rda. , rodas jautājums kur skatās valdība? Kāpēc pieņem darba tādās neveselas darbinieces.

30.10.2022

Velvetpopstar 30.10.2022

Nevajag tad rakņāties pa precēm, ja cilvēks tikko ir sakārtojis kārtīgi. Nemaz nenovērtē citu darbu.

A Agena 31.10.2022

Raksti jo esi tads pats esi ka ši pardeveja !
Neviens pircejis nerakŋajas - pirceji skatas preci - , tas pardevejis teica ka " Lai Nerakŋajas"
Jo pardevejam ur Ļoti Zems Lĩmenis runašanas Stils.

M Mēnesis 01.11.2022

Tāpēc tā ir lupatu bode😁😁😁tad jau neviens neko nepirks,ja nedrīkst rakņāties un meklēt kas interise.

T taisnibascinitajs3 30.10.2022

Valdībai nav nekāda sakara ar šī uzņēmuma darbību, tici man.

A Agena 31.10.2022

Nepiekritu ! Paskaties cik daudz sudzibu-, tici man cilveki -pirceji raksta patiesibu.-pati saskaros un secinaju -ka pardevejas bez iemesla pilnigi uzbruk mutiski -NE par ko vienkarši Tapec ka pardevejis Tads "agressors " Cilveks .

Velvetpopstar 31.10.2022

Nepiekrītu. Esmu redzējusi, ka pircēji rokas tā, kad pēc viņu tā saucamās skatīšanās viss ir izmētāts un citi normāli pircēji neko nevar atrast.

A Agena 31.10.2022

Nepiekritu ! Es nezinu ko jus kunze Redzejat - Ši gadijuma neviens ,"Nerakŋajas" Nejauciet Darbibu Rakŋašanu ar Skatišanu - Veikala ir videonoverošanas kameras var paskatities ,:

A Agena 31.10.2022

Un vispar šeit jau pastau jautajums par Pirceja aiskaršanu " godu un cieŋu'" .

Velvetpopstar 31.10.2022

Neesmu kundze un diez vai viņi atļaus man tos video ierakstus skatīties.

G Gulbenietis 31.10.2022

Policijai var pieprasīt video ierakstus, noteiktos gadījumos. Privātajam neviens neko nerādīs.

A Agena 31.10.2022

Lai Video ierarstu paskatas Veikala Vadiba.,!