R.D.A. - Neciena

Šis uznēmums neciena savus darbiniekus, viniem ir galīgi nosplauties kādos apstāklos nākās stradat pārdevējām. Es zinu, ka dažos veikalos meitenes ziemā salst nost, bet vadībai taja laikā ir pilnīgi vienalga, galvenais cik maisi tiek izkrameti pa dienu. Turklāt vasarā telpās ir bezgaiss, jo daudzos veikalos nav logu, kurus varetu atvērt valā! Runājot par algam tur vispar ir skaista sistema,meitenes sanem 300 eiro pluss piemaksas, kuras ir atkarīgas no tā,kada krāsa tev acis, vai kada tev sejas forma...nav ne nejausmas kā tiek reikinatas piemaksas, to pat nezin uznemuma grāmatvede, tas mav joks, bet gan taisnība,vinas atbilde ir "es nezinu"... reģionālas vadītājas vispar ir super čiepas, darba laiks ir līdz 18:00,bet 16:00 daža laba jau Rimī pērk paiku un brauc vārīt zupu savam vīram! Tomēr tad,kad kameras ierauga, ka pardeveja apsēdusies atpūtinat kājas, jo darba laiks ir no 9:00 līdz 20:00 tad zvana un sablauj uz nabaga pardevēju vai nonem no algas pat nebrīdinot!

26.01.2019

Za

Al Alexa 27.01.2019

Nezinu kā pret darbiniekiem izturās, bet nu cenas saskrūvētas neadekvātas. vasarā sanāca Vācijā ieskriet firmas Janina veikalā (šo kā, piemēru minu, jo ievēroju, ka veikalā ir ļoti daudz šīs firmas drēbju). turpat Vācijā sapirkos tajā reizē, jaunas drēbītes. maikas, topiņi nemaksā vairāk kā 1 līdz 2,5 eur, svārciņi arī tāpat . blūzītes 5eur, kleitas 5-10 utt. kurtciņas var nopirkt par 10-20 eur uttt. superīgs veikaliņš. atjaunoju garderobi. iegāju nesen rda, blūzīte smuka, skatos firma Janina, skatos cenu 7eur? nopietni? viņas jaunas nemaksā tādā cenā, bet te lietotas! tas pats ar H M, atmosfera, zara, terranova uttt, viss lētais gals, darba cilvēkiem, kas ārzemēs maksā lētas naudas. a te 10, 15 ir pat kleitas 20eur? lietotas, un ne vairs aktuālas... Jūs ko galvu saspieduši ? kas tur tās cenas liek?

really? 28.01.2019

Gribetos gan redzet,kur Janina ir atsevisks veikals? Taa tacu ir KIK produkcija,kura pec vienas mazgasanas reizes parversas gridaslupata, tur nav ko iefanot,ka uz atlaidem tadus kraamus sagrabies un "kipa" baigi aktuaalos stilus :D :D

Tu Turkey901 27.01.2019

Laikam nepareizas krāsas acis un nepareizas formas seja sūdzības autorei, tāpēc besās tagad, bet par gaumi taču nestrīdās!

Za Zane11 28.01.2019

Es uzskatu, ka pardevējai ir tiesības zināt, kādā veidā tik veidota mēneša algas piemaksa(citās darba iestades,pardevējas var pat sekot savam nopelnītajam procentam) un ja tiek zvanīts gramatvedei, un uzdots jautājums, tad vinai jābūt spējīgai uz tādu jautājumu atbildēt ko vairāk kā “es nezinu”.