www.sudzibas.lv RD Electronics Slikts serviss, saka, ka prece piegādāta, bet tā tas nav

Rd internetveikals - Slikts serviss, saka, ka prece piegādāta, bet tā tas nav

05.11.2019. Pasūtīju Rd internetveikalā huawei viedo ierici huawei band 4 sakura pink, ar saņemšanu Tc damme, saņēmu sms, ka mans pasūtījums būs veikalā 8.11.2019 pl. 13.00.
8.11.2019. Norīta ieejot Rd internetveikala mājaslapā savā birojā ieraudzīju, ka rakstīts, ka prece nav pieejama, zvanīju uz internetveikalu, kur man paskaidroja, ka prece būs noteiktā laika veikalā. Tad ari devos uz veikalu, taču pl. 14.00 mans pasūtījums veikalā nebija. Zvanīju ap pl. 16.00 atkārtoti uz internetveikalu, ka ari rakstīju viniem, uz ko saņēmu informāciju, ka mana prece ir jau veikalā, ka varu viņu saņemt, biju veikalā, taču preces nebija, atkārtoti 10.11.2019. Biju veikalā, un manas preces neesot, paskaidroja, ka laikam problēmas internetveikalā, lai gaidot sms, kaut kad jau būs mana prece... Bērns palika bez solītās dāvanas...

I

I Inga keyko 12.11.2019

problema atrisinata,un preci saņēmu 11.11.