www.sudzibas.lv RD Electronics Visu ko esmu pircis ir brākis

Rd Electronics - Visu ko esmu pircis ir brākis

Zinu tikai to ka neko tur vairs nepirkssu. Jo visu ko esmu pircis ir brākis. Nopirku logitech audio sistemu par aptuveni 100ls kura pirms stundas ateicaas darboties jo smalkajām tumbinnaam nolociijaas vadi ieksspuse.Aiznesot uz garantiju man pateica ka jaagaida 2 ned. kameer sataisiis. Kaapec tad pirku ja man jaatur garantijaa taapeec pasuutiiju vinnus d... Pats sataisiju kas prasiija pustundu laika.Bet vai tad man tas jādara?Nākosais bija austinnas pa 15 ls kuras peec 5 dienaam ateicaas. labi ka man veel samainiija pret citaam. Neciessu sso iestaadi...

Z Zita 18.10.2009

Arí Kauguru RD veikalos ir táda pati probléma.Zinu pat gadíjumu, kad tika nopirkts portatívais dators tur ielsá bija kaut kádas fotográfijas.

S saule 23.03.2011

Ķengaragā RD Electronics veikalā arī iegādājos divas preces-brāķus..'
Cilvēki, kas nav tur neko pirkuši, apdomājieties vai Jums to vajag?

P powers86 13.11.2012

Cilvēki, bet par šīm problēmam nevajag klusēt bet vajag griezties ptac un iesaku arī vēl salīdzini.lv ielikt atbilstošu novērtējumu, vajag lai pēc iespējas vairāk cilvēku uzzin par šīm veikala plusiem un mīnusiem :)