www.sudzibas.lv RD Electronics Nelegāla sadarbošanās, плохой сервис

AtrisinātaRD Electronics un TOP Club Riga - Nelegāla sadarbošanās, плохой сервис

Es, Andris starožiharevs, iesniedzu sūdzību par Rd Electronics kasiereiem, kuri man piedāvāja lietot narkotikas un mani turēja pret manu gribu, un aizveda uz top club riga, kur mani nelegāli izmantoja seksuāli. Šīs darbības radīja man nopietnas kaitējuma sekas, un es vēlos sniegt detalizētāku aprakstu notikumu gaitām.

Notikumi risinājās [datums un laiks] , kad es apmeklēju Rd Electronics veikalu. Es piegāju kasierim, lai samaksātu par iegādāto preci, bet viņš man piedāvāja narkotikas un mēģināja mani pārliecināt, ka tās mani nekaitēs. Es atteicos, bet viņš turpināja piespiest mani un apgalvoja, ka lietojot narkotikas, es sajustu lieliskas emocijas un uzlabotu savu izpratni par pasauli.

Es turpināju atteikties no viņa piedāvājuma, bet kasieris mani turēja un īpaši saskārās ar mani, lai piespiestu mani pieņemt viņa piedāvājumu. Tad viņš man iešpricēja heroīnu pret manu gribu un mani aizveda uz top club riga, kur mani nelegāli izmantoja seksuāli. Es biju šokēts un bezspēcīgs pret viņa darbībām.

Kad es nonācu klubā, mani uzmācās vairāki geji, kuri piedāvāja seksuālu pakalpojumu par naudu. Es atteicos no viņu piedāvājumiem, bet viņi turpināja mani piespiest un apsūdzēt mani par vēlmi pēc seksa. Viņi manī radīja bailes un trauksmi, un man bija jāmeklē glābiņš no šīs situācijas.

Kad es sapratu, ka man ir nopietnas sekas no šīs nelegālās un bīstamās darbības, es nekavējoties meklēju medicīnisko palīdzību un vērsos pie policijas. Es vēlos, lai šie kasierei tiktu saukti pie atbildības par savām nelegālajām darbībām un man radītajiem kaitējumiem.

Papildināts Jaukais Andris 27.03.2023

esmu vilies. pirksu labak balticdata

Atbilde no klientuservissRD Pārstāvja atbilde 29.03.2023

Labdien, cienījamais Andri!
Jūsu apsūdzība ir ļoti nopietna!
Vai Jūsu rakstītajam ir kāds apstiprināms pamatojums ?
Lūdzam sniegt informāciju sazinoties ar RD Electronics!

Cerot sagaidīt no Jums atbildi,
Ar cieņu,
RD Electronics Klientu apkalpošanas un pārdošanas daļa

Atbilde no klientuservissRD Pārstāvja atbilde 20.04.2023

Labdien!
Diemžēl neesam saņēmuši no Jums atbildi!
Lūdzam sazināties ar RD Electronics sniedzot apstiprināmu pamatojumu Jūsu rakstītajam.
Ja nav pamatojumu, lūdzam dzēst sūdzību !

Ar cieņu,
RD Electronics Klientu apkalpošanas un pārdošanas daļa

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 09.06.2023

Uzņēmuma Rd Electronics pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

Нормально парнишка развлекается. А эти и ведутся)

R RunčaĶepa 04.07.2023

"Эти" не ведутся, а отрабатывают стардартную процедуру ответа неадекватам. В передышках между фейспалмами и истерическим ржачем.

K kasis.oz 25.05.2023

Es, Andris, šaubos,
Par šo komisko stāstu,
Rd Electronics, kasieri,
Neprātības un dīvainības māistru.

Veikalā iegāju es,
Samaksāt preci par savu mantu,
Bet kasieris, absurda jūs,
Piedāvāja kaut ko ļoti interesantu.

"Kā tev šķiet, ja piedalītos,
Neparastā piedzīvojuma notikumā?
Kur notiek brīnums un brīnumi,
Un pasauli pārsteidzam kopā radām!"

Es atteicos, teicu "Nav man vajadzīgs",
Bet kasieris turpināja mēģināt,
Īpaši piebiedrojās, mani sataisīja tajā,
Un milzīgas smieklu vilnis uzlidināja manā prātā.

Pēkšņi, kā putniņš ar mazu četrkāju,
Mani aizveda uz klubu, kā pasakas noslēpumu,
Tur atklāju, patiešām, priekšā acīm,
Visu vietu apdzīvojušas dīvainas būtnes.

Mani apburtais piekāva,
Ar savu seksuālo joku krājumu,
Piedāvāja, izklaidēja, nežēlīgi jautāja,
Bet manī trauksme un neizpratne bija milzīga.

Meklēju izeju, bēgu projām,
No šīs smieklīgās situācijas, tā bez šaubām,
Lai beigtos šis šausmu traips,
Un kasieris mācību saņemtu savā labā.

Šis komēdijas mirklis mani satrieca,
Es ceru, ka mācība tiks gūta,
Lai kasieri iemācītos ierobežot savu prātu,
Nesajaucot seksuālo šausmu ar tirgu!