www.sudzibas.lv RD Electronics Telefona atgriešana no ekspertīzes

Rd Electronics - Telefona atgriešana no ekspertīzes

Šis veikals man ir sagādājis problēmas jau no pirmās dienas, kad izlēmu iegādāties preci.
Š.g. janvārī iegādājos telefonu RD ELECTRONICS i-veikalā. Lai varētu sākt lietot šo telefonu, man bija nepieciešams doties pie sava operatora, lai iegūtu micro-sim. Atsaucīgais darbinieks BITE (Spice) veikalā bija izbrīnīts par mobila telefona iepakojuma marķējumu - viss japāņu valodā, arī telefona lietošanas instrukcija japāņu valodā. BITES darbinieks paskaidroja, ka arī viņiem pārdošanā ir šāds telefons, bet marķējumi ir pavisam savādāki.
Pēc divu nedēļu lietošanas, telefons ''iztrādāja joku'' ar mani. Uzliku telefonu lādēties, viss normāli, dzirdēju, ka atnāca sms, paņēmu telefonu, lai izlasītu to, bet telefons bija izslēdzies, kaut gan pirms brīža tas bija ieslēgts un uzlādējies līdz aptuveni 40%. Mēģināju ieslēgt telefonu, taču tas neslēdzās iekšā. Izņēmu bateriju, sim karti, pat paturēju telefonu izjauktu līdz nakamajai dienai, taču nekā. Aizvedu telefonu uz tuvāko RD ELECTRONICS veikalu, kur puiši man paziņoja, ka visticamāk, man esot nobrucis kāds ''softs'' telefonam. Paskaidroja, lai braucot pa taisno uz Mobilux servisu, kas apkalpo RD ELECTRONICS, jo tas aiztaupīšot man vismaz divas nedēļas. Nākamajā dienā mans draugs aizved šo telefonu un telefons meistara rokās ieslēdzās. Manam draugam tika paskaidrots, ka, ja telefonam ir jāveic kāds lielāks
''updeits'' un akumulatora līmenis ir zem 50%, telefons izslēdzas, lai veiktu šo ''updeitu'' un taupītu enerģiju. Šis nav mans pirmais viedtālrunis, tāpēc par šādu faktu biju šokā, pirmo reizi, ko tādu dzirdēju. Man tika noņemti automātiskā programmatūras atjaunināšanās un turpināju telefonu lietot līdz radās nākamās ķibeles.
Sāka parādīties grūtības uzlikt telefonu lādēties, jo lādētājs ''negāja'' iekšā micro-usb izejā. Līdz beidzot shēma, kas ir iekšā šajā micro-usb izejā, izlūza un palika iekšā lādētājā.
Jau atkal tērēju savu dārgo laiku, lai aizvestu telefonu atpakaļ, taču zinādama, ka pusgada laikā pēc telefona iegādes, esmu tiesīga pieprasīt naudas atgriešanu vai maiņu. Tā arī darīju, rakstīju prasījuma pieteikumu un pieprasīju naudas atgriešanu vai maiņu. RD ELECTRONICS šis telefons bija jānosūta uz ekspertīzi un 10 darba dienu laikā jādod atbilde par ekspertīzes slēdzienu. Tikai pēc manas intereses izrādīšanas par to kad būs ekspertīzes slēdziens, saņēmu uz mājām ierakstītu vēstuli, ka viņi pagarina telefona testēšanas termiņu. Nedēļu vēlāk atkal sāku interesēties par to cik tad ilgi termiņš tiek pagarināts, jo vēstulē tas netika norādīts. Divu dienu laikā saņēmu ierakstītu vēstuli, ka mana prasība netiks apmierināta, jo pēc, viņuprāt, šo shēmu esmu izlauzusi pati un vēl piedevām man tika anulēta garantija. Vēstulē tika norādīts, ka man jāsazinās ar administrācija par laiku, kad varu saņemt atpakaļ savu telefonu. Ir pagājusi nedēļa, bet līdz administrācijai ir nonākusi informācija tikai par to, ka man ir pagarināts testēšanas termiņš. Katru reizi viņi sola, ka ceturtdien vai piektdien būs mašīna, kas atvedīs manu telefonu. Es maksāju par telefonu, ko jau mēnesi nevaru izmantot, jo uzņēmumā ir ne tikai nekvalitatīvas preces, ne visai labi kvalificēts personāls, bet arī milzīga problēma ar savstarpējo komunikāciju. Es ļoti atvainojos, bet, ja reiz jūs atsakāt apmierināt klienta prasību, anulējat garantiju, tad vismaz prece ir jāatdod nekavējoties! Tas ir mazākais, ko šis uzņēmums varētu darīt klientu labā.

Savus draugus, paziņas un ģimeni esmu informējusi par šī uzņēmuma attieksmi pret saviem klientiem, tā kā RD ELECTRONICS noteikti ir zaudējis vairākus klientus! Arī nevienam citam neiesaku iepirkties šajā veikalā!

P.S. Silti iesaku arī palasīt pārējās sūdzības par RD ELECTRONICS, ja šī Jūs nepārliecināja!

E

S [email protected] 26.06.2014

RD Electronics? man vissu laiku skjita ka vinji nodarbojaas ar naudas atmazgaashanu un viss. Taapat kaa vel citi uzjeemumi, Krastaa un tml