Rd Electronics - Телефон

Здравствуйте, и так, я месяц назад купил в лизинг мобильный телефон SONY XPERIA Z3 Compact, он стоил по скидки 409.00 EUR а с лизингом на 2 года -- 717.36 EUR, ну да ладно....о процентах я молчу! Но сам товар БРАК!!!Первую неделю все било хорошо, на ворую неделю уже начал глючить гнездо для наушников, думал ладно...как будет времечко поеду к ним и отдам в ремонт...не тут то било...на на новый год у меня начал сенсор не нормально глючить...думаю что все, надо немедля его менять...и что вы думаете? Буквально через час просто лопнул экран!!!!Телефон не падал, он просто лежал в кармане в чЕХЛЕ!!! объясните КАК????? Завтро наконец доеду до этой фирмы и выскажу свое мнение...т.к. это било не первый раз. Были случаи с любой техникой что там когда-то приобретал, и только сегодня дошло что там что-то не чисто...ЗАКРЫВАТЬ НУЖНО эТУ ШАРАШКИНУ КАНТОРУ!!!! РАЗВОДЯТ ЛЮДЕЙ НА ДЕНЬГИ А ПОТОМ СМОТРЯТ НА ТЕБЯ КАК НА ЛОХА!!! НИ НАГОЙ ТУДА БОЛЬШЕ!!!!

J

K kreditorsPG 04.01.2015

Pilnīgas pupu mizas! Telefona ekrāns nevar saplīst pats no sevis, kā to apraksta sūdzības autors! Tam, kas apgalvo pretējo, iesaku sākt ar pamatskolas fizikas kursu, lai kaut cik attīstītu loģsko domāšanu.

ilmaars 08.01.2015

Es nezinu, bet man ir planšete no šī paša veikala, arī no Origo RD Electronics. Nekas nav sācis gļukot, pērkot preci, pārdevēja ieslēdza iekšā, lai parādītu, ka viss darbojas kā vajag. Patiesību jau zin tikai pats autors, bet droši vien kaut kur nomētāja vai uzskrēja kam virsū un saplīsa. Mistiski, bet pats no sevis telefons šādi sabojāties nevar.

M maksmara89 14.01.2015

Visu tehniku pirkām tikai RD. Ļoti patīk. Nekad nav bijis problēmu.

R ri4y 14.01.2015

Telefona stikls nevar pats no sevis saplīst vienīgi, ja neesi pats to sadauzījis atnes man šo telefonu paskatoties uzreiz pateikšu, kas ir noticis