www.sudzibas.lv RD Electronics Slikts serviss, netiek risināta problēma, strādā zinoši speciālisti

Rd Electronics - Slikts serviss, netiek risināta problēma, strādā zinoši speciālisti

Iegādājos ledusskapi, visu saprotu, tehnika paliek tehnika-pirmajā dienā konstatējām ka nestrādā. Meistaru bij ilgi jāgaida, secinājām, ka ledusskapis jāmaina, jeb jāatgriež nauda. Protams izvēlējos samainīt, tūļiņ būs mēnesis pagājis, ledusskapis vēljoprojām mājās, klientu serviss vilcina laiku, un neko nedara lietas labā, strādā nezinoši darbinieki. Katru dienu kaut ko pārceļ. Nu man ir dusma pilna" mute"! Tad atgrieziet vismaz man naudu atpakaļ! Tuliņ siltais laiks!
Nevienam neiesaku šo veikalu!

08.04.2021

S SJ 09.04.2021

Esmu, patreiz, identiskā situācijā. Pacietību, stiprus nervus un nepārtraukti zvanīt un interesēties, cik tālu viss virzās, jo viņi neatzvana, kā sola. Nekas nevirzās uz priekšu, ja pats neinteresējas. Katru rītu zvanīt, zvanīt klientu servisam un atgādināt savu problēmu, kura ir jārisina.
Esmu no Talsu novada, vairs nezinot, ko iesākt ar savu problēmu - sāku interesēties Talsu RD veikalā!
Paldies Talsu RD darbiniekiem par atsaucību un ātru reaģēšanu. Nepilnas dienas laikā tika atrisināta ledusskapja aiztransportēšana. Tagad jāgaida naudas atmaksa.