www.sudzibas.lv RD Electronics Slikts serviss, maldinoša informācija

Rd Electronics - Slikts serviss, maldinoša informācija

Vakar iegādājos veikalā Philips Air Fryer, uz vietas apskatīju preci un izlikto reklāmas stendiņu, kur
bija aptuveni 6 vai 7 izceltas produkta funkcijas un plusi, no kuriem viens bija recepšu grāmata. Arī
darbiniece apgalvoja, ka tur ir recepšu grāmata un viss esot super, jauna prece viņiem un esot ļoti
laba. Atpakojot preci mājās, sapratu, ka tāda recepšu grāmata nav nemaz iekļauta, papīra formātā
recepšu gramātas vietā ir aplikācija ar vairak ka 500 receptēm (tas ļoti patika) . Cenšoties
lejupielādēt šo aplikāciju teikts, ka tā nav nemaz pieejama Latvijas reģionā. Sazinājos ar rd veikalu
jau tajā pašā dienā, kur man atbildēja, ka ta neesot viņu problēma, ka izlikta tāda reklāma un to, ka
aplikācija nav pieejama lv kā arī to, ka darbiniece šādi teikusi un ieteica sazināties ar philips. Šorīt
sazinājos ar philips, man atvainojās par šādu situāciju un teica, ka darbiniekiem vajadzētu zināt un
informēt pircēju par to, ka tomēr šāda aplikācija nav pieejama un viņi tur diemžēl neko nevar darīt,
tikai informēt veikalu. Pēc sarunas sazinājos ar rd interneta čatā, kur sniedzu informāciju, ka esmu
sazinājusies ar philips un par to, ka tā tomēr esot veikala vaina. Pieminēju arī likuma pantu, kas
pārkāpts maldinot pircējus ar reklāmu, kas izvietota pie preces. Čatā man atbildēja, ka neko nevar
darīt, varot informēt menedžeri, lūdzu viņus arī man atbildēt pēc sazināšanās ar menedžeri. Vēlāk
saņēmu informāciju čatā, ka ir tur viss iekļauts, ir tur receptes, bet nav lv valodā, es vēlreiz rakstīju,
ka es saprotu, ka nav lv valodā, bet es runāju par to, ka tāda aplikācija vispār nav pieejama lv
pēc ši teksta mani vienkārši nobloķēja. Briesmīga attieksme pret klientiem. Sazvanīju klientu
apkalpošanas centru un vēlreiz sniedzu visu info, cerams, ka maldinošā reklāma tiks noņemta un
darbinieki tiks izglītoti par attiecigajām precēm un informāciju, kas būtu jāsniedz pircējiem.

11.04.2022

Atbilde no klientuservissRD Pārstāvja atbilde 11.04.2022

Labdien!
Paldies par sniegto informāciju par mūsu darbību! Mums ir svarīgs ikviena klienta viedoklis, lai padarītu mūsu servisu ārvien labāk.
Ja Jums nepieciešama palīdzība vai ir  jautājums, liels lūgums rakstīt mums privāti uz e-pastu [email protected] ar norādi sudzibas.lv, mēs individuāli sniegsim Jums nepieciešamo palīdzību.
Paldies!
Ar cieņu, RD Electronics