www.sudzibas.lv RD Electronics Slikts serviss, maldināšana

Rd Electronics - Slikts serviss, maldināšana

Pasūtiju ledusskapi interneta veikalā 19.01. Piegādes datums pirmais solītais 25.01. Liekas saprātīgi, jo ledusskapis liels utt. Tuvojoties piegādes datumam atnāk sms, ka piegādes diena tiek pārcelta uz 04.02 sakarā ar pārslodzi piegādēs utt, ok saprotami. Tuvojas piegādes nākošais datums un atkal atnāk sms, ka piegāde tiek pārcelta uz 18.02... Tad ir jautājums, kamdēļ Sola nedēļas laika piegādi, beigās vrb pēc mēneša tiek piegādāts, jo zvanot uz info tālruni darbinieks neizklausijās pārliecināts vai arī tad būs iespējams piegādāt. Un darbinieks arī nerada nekādas opcijas kā šo lietu atrisināt un, kad jautāju vai ir kāds cilvēks ar kuru varu sazvanīties un šo problēmu risināt, atbilde seko, ka tāda nav. Klientu serviss vienkārši apburošs...

01.02.2022

Atbilde no klientuservissRD Pārstāvja atbilde 25.02.2022

Labdien!
Paldies par sniegto informāciju par mūsu darbību! Mums ir svarīgs ikviena klienta viedoklis, lai padarītu mūsu servisu ārvien labāk.
Lai palīdzētu atrsisināt Jūsu situāciju, liels lūgums nosūtīt  mums uz e-pastu [email protected] ar noradi sudzibas.lv Jūsu pasūtījuma numuru, Jūsu vardu, uzvardu un telefona numuru. Ar Jums sazināsies operators, lai personīgi atrisinātu Jūsu situāciju.
Paldies!
Ar cieņu, RD Electronics