www.sudzibas.lv RD Electronics Slikts serviss, garantijas saistību nepildīšana

Rd Electronics - Slikts serviss, garantijas saistību nepildīšana

Nododot preci uz garantijas remontu nodots pilns komplekts, garantijas serviss Ilga vairākus mēnešus, beigās prasa samaksāt par remontu un neatdod pilnu komplktāciju, lai gan pieņemšnas nodošanas aktā minēts ka nodots pilns komplekts ar iepakojumu.

14.12.2022

Atbilde no klientuservissRD Pārstāvja atbilde 14.12.2022

Labdien, cienījamais klient!
Paldies, ka dalījāties Jūsu pieredzē.
Lai mēs varētu precizēt lietas apstākļus un sniegt komentārus sakarā ar šo situāciju, lūdzam norādīt preces pieņemšanas nodošanas akta numuru.
Ja Jums ir kādi jautājumi, vai neskaidrības - Lūdzam Jūs sazināties ar mums, mēs individuāli sniegsim Jums nepieciešamo palīdzību - Tālr.: (+371) 66165555 vai e-pastā [email protected]

Cerot sagaidīt no Jums atbildi,
ar cieņu RD Electronics Klientu apkalpošanas un pārdošanas daļa

Atbilde no klientuservissRD Pārstāvja atbilde 21.12.2022

Labdien, Cienījamais klient!
Diemžēl neesam saņēmuši no Jums atbildi!
Precizējiet lūdzu, vai izdevās atrisināt radušos problēmsituāciju?
Ja tomēr neizdevās atrisināt, Jūsu situācijas identificēšanai lūdzam norādīt -preces pieņemšanas nodošanas akta numuru, lai varam precizēt lietas apstākļus.
Ja Jums nepieciešama palīdzība vai ir jautājums, lūdzam uzrakstīt mums privāti vai uz e-pastu [email protected] ar norādi sudzibas.lv - mēs individuāli sniegsim Jums nepieciešamo palīdzību!
Gaidīsim Jūsu atbildi.
Paldies!