www.sudzibas.lv RD Electronics Slikts serviss, detektīva prece

Rd Electronics - Slikts serviss, detektīva prece

Interneta veikala rd electronics iegadajos matu mašīnīti. Majas lapā bija norādīts, ka baterija tur 30 min, Tomer reāla darbībā baterijas darbošanās laiks bija aptuveni 10 min. Devos un rd veikalu un vēlējos uzrakstīt, atteikuma iesniegumu, tomēr pārdevēja norādīja, ka šī ir higiēnas prece un atteikuma tiesības šeit nedarbojas. Tāpēc rakstīju iesniegumu preces mainai. Saņēmu atbildi, ka man ir atteika preces maina, jo ar šo matu mašīnīti viss ir vislabākajā kārtībā. Sazinājos ari ar ptac, kur man pastāstīja, ka Tomer varēju izmantot atteikuma tiesības, jo majas lapa nav noradīts, ka si ir higiēnas prece un ta nebija iepakota ka higiēnas prece. Tatad veikala mani maldināja. Zvanīju uz rd konsultatīvo tālruni un pastāstīju radušos situāciju, sieviete vārda Dana, man ļoti rupji atbildēja, ka tas ir pilnigas muļķības un man nebija iespeju atteikties, kad jautāju par bateriju vai ta tika pārbaudīta, vel rupjāk atbildēja, ka viņa jau nu nav mehāniķis. 14 dienas ir pagājušas un man vairs nav iespēju uzrakstīt atteikuma iesniegumu. Ilgus gadus biju iegādājusies preces rdelectronics, Tomer šī noteikti bija pēdējā reize!

06.04.2020