www.sudzibas.lv RD Electronics Slikts serviss, cilvēku maldināšana, krāpšana

AtrisinātaRd Electronics - Slikts serviss, cilvēku maldināšana, krāpšana

Rd veikalā decembrī 2022 gadā iegādājos gaisa mitrinātāju. Pēc mēneša iekārta pārstāja darboties. Aizvedam preci uz Rd veikalu Imantā lai nodotu uz remontu. 05.01.2023 gada! Akts rikx0013965. Tad sākās visas problēmas. Rd veikals vairs nenes atbildību par pārdoto preci, bet remontdarbnīca mk trade pat īsti negrib nodarboties ar saviem pienākumiem! Zvanot pa tālruni visu mēnesi nedeva nekādu informāciju atbildot tikai ka remonts var ilgt līdz 30 dienām. Kad pagāja termiņš 30 dienas, tika paziņots ka detaļas tikai tagad ir pasūtītas, un remonts var būt pagarināts vēl uz nenoteiktu laiku! Gāju uz rd veikalu pēc 2 mēnešiem lai uzrakstītu atteikumu no remonta lai atgrieztu naudu par preci kura remontā jau atrodas 2 mēnešus. Atkal izskatīšanā 15 dienas! 27 martā pagāja arī 15 dienas! No remontdarbnīcas atkal nekā!
Nu tad ko pasakiet ka tā nav ņirgāšanās par cilvēkiem!
Apkalpošana drausmīga, cilvēkiem informācija nav sniegta! Es saprotu ka detaļas jāsūta, bet pagāja 3 Mēneši!
Paldies bet vairāk rd elektronik veikalā neko neiegādāšos nekad! Un ne vienam ne iesaku tikai servisa garantijas darbnīcas dēļ. Ļoti nožēloju savu veikala izvēli un ka neiegāju portalā sudzības.lv. Pērkot preci mēs gribam to izmantot! Galu galā paliku bez preces un bez naudas! Lūk tā! Nākamais solis tikai cīnīties caur patēretāju tiesībam!

28.03.2023

Atbilde no klientuservissRD Pārstāvja atbilde 31.03.2023

Labdien, cienījamais klient!
Paldies, ka dalījāties Jūsu pieredzē.
Garantijas remonts – bezmaksas remonts, ko saskaņā ar iekārtas iegādes nosacījumiem un saistošajiem normatīvajiem aktiem nodrošina ražotājs, ja tiek ievēroti ražotāja noteiktie iekārtu lietošanas un ekspluatācijas noteikumi.
RD electronics nav sava servisa, preces remontu un diagnostiku attiecīgai precei nodrošina oficiālais autorizētais serviss! Tāpēc RD Electronics nav iespējas paātrināt izpildes laiku. Garantijas apkalpošana var ilgt 30 kalendārās dienas. Ja remontam nepieciešamās detaļas ir jāpasūta pie tehnikas ražotāja, tad remonts var tikt pagarināts par laiku, kuru pieprasa šo detaļu piegāde.
Ir saņemts Jūsu iesniegums.
Iesnieguma izskatīšanas termiņš ir 15 darba dienas no iesnieguma uzrakstīšanas brīža. Tiklīdz būs pieņemts galējais lēmums, ar Jums sazināsies mūsu uzņēmuma pārstāvis.
Ja Jums ir kādi jautājumi, vai neskaidrības - Lūdzam Jūs sazināties ar mums, mēs individuāli sniegsim Jums nepieciešamo palīdzību - Talr.: (+371) 66165555 vai e-pastā [email protected]

ar cieņu,
RD Electronics Klientu apkalpošanas un pārdošanas daļa.

Atbilde no klientuservissRD Pārstāvja atbilde 18.04.2023

Labdien!
Uz iesniegumu Jums tika sniegta pozitīva atbilde.
Lūdzam atzīmēt sūdzību kā atrisinātu.

Ar cieņu, RD Electronics

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 09.06.2023

Uzņēmuma Rd Electronics pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

R