Rd Electronics - Slikts serviss

Ļoti nepatīkama pārdevēja, diemžēl vārdu nepiefiksēju. Vēlējos iegādāties gludekli, skaidri pateicu cenas robežas, viņa uzreiz mēģināja iesmērēt dārgāku, kurš esot ļoti labs utt. To jau neapstrīdēju, bet pateicu, ka nedaudz par dārgu. Tad viņa aizkaitināta novicināja rokas uz pašu lētāko ar tekstu “tad ņem šito”. Kad mēģināju norādīt uz kādu vidējas cenas preci, saņēmu atbildi “nu tie ir slikti visi”. Un tad vienkārši stāvēja un blenza uz mani ar nokaitinātu sejas izteiksmi. Pati strādāju par pārdevēju un labi zinu, kā jāuzturas pret klientu. + kā darbinieks var apgalvot, ka viņa darba vietā pārdot kaut ko sliktu un labs ir tikai dārgs? Fuj, neatgriezīšos šajā veikalā.

E