Rd Electronics - Slikts serviss

Nopirku 10.11.17. Tcl televizoru ar papildus garantiju. Zvanu servisam, saku, ka man televizors sācis čakarēties - reizēm nevaru ieslēgt internetu un šādās situācijās tas sanāk tikai, kad televizoru izvelku no rozetes un ieslēdzu atpakaļ. Bieži vien Youtube iziet ārā, kad sagribās, googlē smart tv vispār gandrīz nav iespējams noskatīties nekāsu filmu - vai nu neiet, vai nu kaut kas nočakarējas un iziet no googles vai uzkarās. Izmēģināts arī ar internetu no dažādām ierīcēm, tātad nav vaina internetā, bet gan televizoram. Atbrauca kurjers, savāca televizoru un pēc nedēļas atveda atpakaļ - pēc apskates nekāda problēma netika atrasta. Mainīt pret jaunu arī viņi netaisās, naudu atgriezt arī nevar. Laikam jāraksta iesniegums un jāfilmē pierādījumi, ka tekevizors tiešām čakarējas ! Vai kādam ir līdzīgi gadījies?

Bomboklak 22.05.2018

Nē, nav gadījies. Nevaru atļauties televizoru.