Rd Electronics - Slikts serviss

Telefons,lg g flex2 kurš pirkts RD veikalā pēc 1,2 gada sāka pats restartēties, slēgties ārā un iekšā, centos atjaunot rūpniecības iestatījumus, bet nekā, pēc tā viss sākās... telefonu vairs ne ueslēgt , ne izslēgt.Visu laiku kautko instalē - rādās, ka tiek atjaunota programmatūra, un tā mēnesi no vietas. Protams, nesu uz garantiju, tur mēnesi nostāvēja, atnāca sms, ka telefons ir gatavs. Priecīga braucu pēc telefona, atbraucot mājās konstatēju, ka telefons nav sataisīts, kādu pirms mēneša aiznesu - tāds pats atpakaļ. Garantijas slēdzienā rakstīts, ka manis pašas vaina, un esmu pati atteikusies par to maksāt, bet man pat neviens nebija zvanījis, no zila gaisa paši to izdomāja. Nesām otro reizi, jo skaidri zināms, ka ne manas vainas dēļ restarējas... Šodien veikalā pateica, ka remonts maksās 250 eiro... Lai gan tagad šo telefonu rdveikals.lv var nopirkt pa 199.99. Noteikti, vairs nekad šajā veikalā neko nepirkšu, un atcerieties, skopais maksā divreiz!

R Raimondo 11.07.2017

Pilnīgi piekrītu iepriekš teiktajam. Šajā veikalā telefonus nevajag pirkt. Garantijas remonts ir murgs...

N Nigger 18.07.2017

Es arī pasūtīju telefonu. Pec 7 dienam vajadzeja but veikala. Gaidiju 8 dienas. Nebija. Prasiju kas par problemu. Atbildeja, ka pec 2 dienam pateiks preces saņemšanas laiku. Pec 2 dienam pasaka, ka prece nav pieejama. Bet telefona čakarēšanās ir firmas nevis RD vaina. Ja protams pirki jaunu. Viņi tur neparko. LG ir dauņi. Viņu remonts ir slikts, lai gan preces ir tīri labas. LG daudzus ir piekāsuši ar viņu preču kvalitāti.

N Nigger 18.07.2017

P.S. pamēģini flashot ROM telefonam. Nopirku senāk Just5 telefonu, nesledzas ieksa. Flashoju romu un stradaja ka jauns. Paskaties YouTube kaut vai pamacibu. Kadas 3h vismaz jačakarejas.