AtrisinātaRd Electronics - Slikts serviss

Pasūtītā prece netika piegādāta laicīgi. Iespējams, man būtu mazāk sūdzību, ja pati būtu rakstīts, ka prece atnāks no (kāds datums) līdz (max datums, kad prece var būt piegādāta) . Pasūtīju dāvanu Rd electronic veikalā uz 05.04, jo mājaslapā bija norādīts, ka līdz veikalam prece būs nogādāta tieši 05.04. Pēc pasūtījuma noformēšanas atnāca sms, ka prece būs pieejama veikala 05.04. Lūk, pienāk diena, kad ir jābrauc pēc dāvanas, un man Saka, ka diemžēl šajā datuma mašīna nebrauc uz Krāslavas veikalu, tāpēc varu cerēt saņemt tikai rītdien. Ļoti nepatīkami, ka nevar uzticēties nedz mājaslapai, ne sms, jo rd veikala darbinieki, diemžēl, nevar konkrēti noteikt datumu. Ja jau ir tāda problēma, iespējams, ir jāapdomā jūsu loģistika un nav jāmaldina pircēji?

05.04.2023

Atbilde no klientuservissRD Pārstāvja atbilde 05.04.2023

Labdien, Cienījamais klient!
Paldies, ka dalījāties Jūsu pieredzē.
Lai mēs varētu precizēt lietas apstākļus un sniegt komentārus sakarā ar šo situāciju, lūdzam norādīt pirkuma detaļas - pasūtījuma numuru.
Ja Jums ir kādi jautājumi, vai neskaidrības - Lūdzam Jūs sazināties ar mums, mēs individuāli sniegsim Jums nepieciešamo palīdzību - Tālr.: (+371) 66165555 vai e-pastā [email protected].
Mums ir ļoti svarīgs Jūsu viedoklis un iespēja risināt radušās problēmas. Paldies!

Cerot sagaidīt no Jums atbildi,
Ar cieņu, RD Electronics Klientu apkalpošanas un pārdošanas daļa

Papildināts ahoraphob11c 05.04.2023

Labdien.
Jusu pasutijums nr.2250797 tiks piegadats uz veikalu Kraslava, Tirgus 1 05.04.2023.
Jus sanemsiet SMS.

Atbilde no klientuservissRD Pārstāvja atbilde 05.04.2023

Paldies par precizējumu!
Prece šobrīd ir loģistikas procesā, šodien ,proti, 05.04.2023. kā tika norādīts sms, tiks piegādāta uz veikalu. Tiklīdz veikals saņems preci - nosūtīs Jums aicinājuma sms.
RD Electronics nepārkāpj norādītos termiņus.
Lūdzam atzīmēt sūdzību kā atrisinātu, jo sūdzība ir nepamatota.

Atbilde no klientuservissRD Pārstāvja atbilde 13.04.2023

Labdien, cienījamā ahoraphob11c!
Pasūtījums tika izpildīts laicīgi, piegāde netika kavēta!
Lūdzam atzīmēt sūdzību kā atrisinātu, jo tā ir nepamatota!
Paldies !

Ar cieņu, RD Electronics Klientu apkalpošanas un pārdošanas daļa

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 09.06.2023

Uzņēmuma Rd Electronics pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

S Skudrulācis1 05.04.2023

nekad tur neeju, jo cenas tur kosmiskas un nav kvalitātes.

A ahoraphob11c 05.04.2023

Diemžēl cerēju, ka šoreiz viss būs ok, bet tā bija pēdējā reize, kad iepirkos.

A anse22 05.04.2023

Skudrulacis1 tavos laukos nekad nav bijis tads veikals ko tu te sapņo Sarmite :)))))