Rd Electronics - Slikts serviss

Pasūtīju internetā dažas preces Rd electronics internetvekalā, ap150 euro apmērā. Saņēmēju vēstuli ka tās bija pienākušas un var tās saņemt atnākot. Pēc dažām stundām pasūtiju vel vienu preci atsevišķi, sanāca tā ka otrajā vēstulē bija noradīta kļūda, zvanot uz filiāli kļūdas risināšanai saņēmu nelaipnu servisu. Nolēmu pasūtīt lietas citā mazākā interentaveikālā bet kuriem ir laipns serviss un kuri cīnās par savu klientu.

Ja tomēr rd veikalam gribēsies sasniegt mazo interneta veikalu līmeni lūdzu, šeit būs pasūtījuma numuri.

Nodarbojaties ar savu personāla audzināšanu!

1981207

1981518

26.06.2022

Atbilde no klientuservissRD Pārstāvja atbilde 28.06.2022

Labdien, Cienījamais Klient!
Paldies par sniegto informāciju par mūsu darbību!
Vai Jūs, lūdzu, varētu mums sniegt mazliet detalizētāku informāciju par situāciju, rakstot mums uz e-pastu [email protected] ar norādi sudzibas.lv, lai varam precizēt lietas apstākļus?
Lūgums norādīt telefona numuru un datumu, kad tika veikta saziņa ar mūsu uzņēmuma pārstāvi.
Mums ir ļoti svarīgs Jūsu viedoklis un iespēja risināt radušās problēmas!
Paldies!

Ar cieņu,
RD Electronics Klientu apkalpošanas un pārdošanas daļa

B Bez vārda vārds 26.06.2022

Neviens darba devējs neaudzinās darbiniekus, savādāk pats varēs strādāt pa tādām algām. Līdz ar to, tiek daudz kas paciests.