Rd Electronics - Slikts serviss

Не покупайте товар в магазине. Выбрали товар, ищите в интернете и там покупайте. А то столкнётесь с проблемами, которые сервис магазина "не найдёт" или, больше того, "заявит, что клиент сам мог что-то там нарушить. Я, клиент, приобрела дорогой ноутбук Lenovo в магазине RD Electronics в Дрейлини. Дома открыв, увидела зависшую картинку, которая никак не убиралась . Поехала через пару дней в магазин. 5 продавцов-менеджеров, знатоков, пытались его "разблокировать", - не удалось. Сказали, "в ремонт или на возврат денег". Оформила "возврат денег". Они продержали компьютер 21 день и дали ответ "нет оснований на возврат", товар мы вернули в магазин, приезжайте, забирайте. Был дефект с операционной системой, но это мог клиент сам нарушить". А я его только открыла и закрыла. Вот такое отношение. Всё, что говорят продавцы, перепроверяйте. И покупайте в интернете. Тогда, хотя бы, вернуть можно в 14-дневный срок. Хотя, не факт ...

16.06.2022

Papildināts Žanna Višņakova 16.06.2022

PPrece nopirkta 18.05.2022.g. Čeka numurs 45/205. Preču nosaukums "Portatīvais dators Lenovo Yoga 9 14ITL5 14 FHD IPS i5-1135G7 8G 512SSD.
Preču pieņemšanas akts Nr.RIM00019884 no 26.05.2022. Ar pieprasījumu "Naudas atgriešanu".

16.06.2022 saņemu sms, ka prece ir piegadāta veikalā.
Kad es nosūtīju vēstule, ka man vajaga lēmums ar paskajdrojumu, tad saņemu vēstule, kur man paskajdroja, ka bija problēmas ar OS un viņi pārinstalēja OS un tagad nav iemesla "atgriezt man naudu". Bēt prece nedarbojas no paša sākuma un es rakstiski par to paziņoju RD Electronics servisā.
Skatu, ka prece, kura nedarbojas pašā sākumā nevar būt skātama ka prece bez defektos. Prece bija pārdota no vitrīnas.
Prece bija servisā no 26.05.2022 līdz 16.06.2022. Es noformēju papildu apdrošināšanu, tādeļ man apsolīja prioritāte, bēt nekadas prioritātes es neredzu. Pat vēlāk, ka likumā noteikts.

Papildināts Žanna Višņakova 16.06.2022

Ir foto, ka dators bija vitrīnā.