Rd Electronics - Slikts serviss

Tirgo preces, kuru viņiem nav. Pasūtot preci, kas “ir noliktavā” un pieejama “pēc 4h” un apmaksājot pasūtījumu, piegāde jau ir pārcēlusies 2 nedēļas uz priekšu. Paiet divas nedēļas - pakas nav. Pasūtījuma statuss - izpildīts. Paiet vēl nedēļa - nekāda informācija par kavēšanos nav sniegta. Kurjerdienests neko nav saņēmis. Uz e-pastiem atbildi jāgaida dienām un tā pati - “atgriezīsim naudu 14 dienu laikā” tikai pēc tam, kad pēc vairākiem neveiksmīgiem mēģinājumiem noskaidrot kur ir pasūtījums, tiek draudēts vērsties Ptac. Ar pāris dienu intervālu tika pasūtīta arī spoguļkamera. Vakar bija jābūt piegādei - kamera nav. Kurjerdienestā nodota arī nav. Kad piedāvāt papildus garantiju pa 300€, tad veikli sazvana un Saka, ka preci tūlīt nodod kurjeram, bet realitātē prece nav un par kavēšanos neviens neinformēs, lai gan arī šim pasūtījumam statuss ir “izpildīts”. Klientu serviss 0 līmenī. Ja vēlies uzdāvināt kaktu kantorim apgrozāmos līdzekļus uz divām nedēļām, šī ir īstā vieta.

28.01.2022

J Jshshdhdnsi 30.12.2021
Kavesu a un slikta attieksme

Vajedzdja pasūtījumam atnākt uz 21 datumu bet atnaca 29 datuma un paka bija saplēsta

S Sudzibas.lv Admin 31.01.2022

D Dontkillmyvibe 01.02.2022

Kā gan savādāk, ja, iepakojumus sūtot, vienkārši aptin ar plēvi.