Rd Electronics - Slikts serviss

17. Jūnijā iegādājos internetveikalā trīs preces. Apskatot pasūtījuma izpildi, uzrādījās, ka viena no precēm nav. Papildus zvanot un skaidrojoties, tomēr bija visas trīs preces. Tā esot bijusi datora kļūda. Tai pašā dienā veicu apmaksu, ieskaitot piegādi līdz dzīvokļa durvīm. 29. Jūnijā preces nebija vēl piegādātas, zvanīju un atgādināju, ka neesmu saņēmusi. Tas līdzēja. 30. Jūnijā no rīta zvanīja kurjers un teica, ka vedot ledusskapi. Palūdzu, lai noskaidro, jo ir jābūt trīs precēm. Liels paldies kurjeram, atrada pārējās preces. Pie pasūtījuma veikšanas, lūdzu, lai pacenšas visu atvest vienā reizē. Man to apsolīja. Kurjers pateica, ka viņš brauc viens, līdz ar to man bija jāmeklē cilvēks, kas palīdz, jo varbūt vēl gāzes plīti, bet ledusskapi, pie labākās gribas, viens pa trepēm uznest nevar. Rd izvēlējos tikai dēļ tā, ka piegāde līdz dzīvokļa durvīm. Tās pašas preces Ksenukai sanāca lētāk. Tikai tur godīgi pateica, ka līdz dzīvokļa durvīm nepiegādā.

30.06.2021

E EdKu 30.06.2021

Runājot par datora kļūdu, esmu personiski ļoti bieži sastapies ar līdzīgu situāciju, ka prece esot uz vietas un pat citā veikalā, un kad pasūti preces, tad pēkšņi izrādās, ka tās nemaz neesot un ir jāgaida ilgāks laiks, lai tās piegādātu.