Rd Electronics - Slikts serviss

Pasūtīju rokas Blenderi Phillips. 26.02. Februārī. Ar saņemšanu t/c Damme un tur arī pie saņemšanas veikšu maksājumu par preci.. Pie piegādes laika, tika norādīts 4. Marts. Nākamajā dienā atnāca īsziņa, ka prece būs 9. Martā. 9 martā nekādas ziņas nenāca, tādēļ braucu uz t/c Damme, tur man apgalvoja, ka prece vēl nav, taču kuru katru dienu tai jāatnāk, bet nu lai es gaidot ziņu. 13.03 man atnāk īsziņa, ka pasūtītā prece vairs nav pieejama un pasūtījums tiekot atcelts. Kā tas var būt, ka 26.02 februārī prece bija taču nu vairs nav. Es nesaprotu, jo cik man saprotams, ka saņemot pasūtījumu, prece tiek automātiski rezervēta. Bet acīmredzot šajā veikalā tā nenotiek, un ik katrs, kas nopērk uzreiz ir ar sava veida priekšrocībām. Nesaprotu, kāpēc piedāvāt šādu pakalpojumu - maksāt pie saņemšanas - ja reāli tas strādā tikai tad ja 16 dienu laikā, neviens cits šo preci neapņems. Tad jau vajadzētu par to brīdināt. Protmas Rd Electronics, nekādu kuponu vai atlaidi, par šādu nesmukumu nepiedāvā, Vnk pasaka, ka pasūtījums ir atcelts un paralēli uz epasta vēl atsūta vēstuli ar tekstu: "pasūtītā prece nebija pieejama? Neatmet ar roku pasūtījumam, ja tīkamā prece nav uz vietas. Mums ir plašs sortiments un daudz preces ir uz vietas noliktavā. Skatieties, ko varam piedāvāt. " (un tālāk visādi blenderi - bocsh, braun u. Tml. , bet ne viens phillip) . Tā ir kkāda ņirgāšanās pa cilvēku? Ko viņi domā, ka es tagad sūtīšu vēl kko un gaidīšu vairāk kā divas nedēļas, lai viņi atkal varētu mani pasūtīt 3 mājas tālāk? Lieki piebilsts, ka paralēli šij epopejai, es visu laiku saņēmu reklāmas epastus no Rd Electronic (gandrīz vienu epastu dienā) , kgan nebiju pieteikusies nekādiem reklāmas piedāvājumiem. Tāds "patīkams" un "neuzbāzīgs" veikals! Reāls vīliens...

16.03.2021

Atbilde no klientuservissRD Pārstāvja atbilde 17.03.2021

Cienijamais klient!
Vai Jūs Lūdzu varētu mums sniegt detalizētāku informāciju par savu pasūtījumu, lai varam precizēt lietas apstākļus?Mums ir ļoti svarīgs Jūsu viedoklis un iespēja risināt radušās problēmas
Jūs varat sazināties ar mums - Talr.: (+371) 66165555 vai e-pastā [email protected]
Paldies!