Rd Electronics - Slikts serviss

Pasūtīju internetveikalā portatīvo datoru un norādīju, ka saņemšu veikalā. Mājaslapā bija norādīts ka varēs saņemt 10. Martā pēc plkst. 15: 00, kas ir pēc aptuveni 2 nedēļām. Pirms došanās uz veikalu piezvanīju uz 66778899 un operatore teica, ka noskaidros vai prece ir uz vietas un 2 dienu laikā sazināsies. Nākošajā dienā atzvanīja cits operators un Saka, ka tomēr šie datori nav pieejami. Kā alternatīva tika atsūtīts dators 80 eur virs mana budžeta. Cik ilgi es gaidītu, ja nebūtu piezvanījis? Jāpiestrādā pie savlaicīgas klientu informēšanas un mājaslapa biežāk jāaktualizē, jo tas šobrīd ir kā veikala plaukts. Cilvēcīgi, protams, būtu saņemt atvainošanos. Tas viss, kas sakrājies.

13.03.2021

K

V Vitālij 13.03.2021

Taapeec jasuta uzreiz vairaakaas vietaas-kto ne uspel,tot opozdal! Tomeer konkurence,kuram aatraak buus taa prece,no taa arii nemt! Un es vienmeer panaaku,ka maksaashu uz vietas pie preces sanemshanas!

I I 15.03.2021

Vienmēr vajag maksāt pie preces saņemšanas, jo savādāk , ja apmaksā kā priekšapmaksu, tad viss visiem paliek pofig.