Rd Electronics - Slikts serviss

Esmu šausmās par šādu attieksmi un pircēju maldināšanu no Rd electronics puses. Pasūtīju preci i-netā ar atrašanos konkrētajā veikalā. Uz telefonu atnāca paziņojums, ka var ierasties pakaļ. Ierodoties veikalā tiek paziņots, ka preces nav veikalā. Lai pasūtot vēlreiz, veikala darbinieksieteica pasūtīt uz nokliktavu. Buļļu ielā ielā 51a. Prece vēlreiz tika pasūtīta pēc paziņojuma saņemšanas devos uz buļļu ielā 51a, lai saņemtu preci. Un ko jūs domājiet, ka tā prece tika saņemta. Pēc pusotra stundas nostāvēšanas laukā ziemas laikā līdz noliktavas slēgšanai tā arī prece netika saņemta. Nu tā kā notiek rupja pircēju maldināšana par to, ka preci var saņemt 15minūtes, kas neatbilst realitātei, vērsīšos arī patērētāju aizsardzības centrā. Nevienam arī neiesaku uzķerties uz rd electronics maldināšanas. Slikts serviss.

13.03.2021

E