Rd Electronics - Slikts serviss

Iegādājos internet veikalā RD Elektroniks datoru kā izrādījās velāk neaprīkotu ar Mikrosoft oficce programmu,zvanot tajā pašā dienā apt.1 stundu pēc preces saņemšanas un veikalu man tika piedāvāts iegādāties Oficce par 59,90 ,bet ja es būtu uzreiz sūtiis kopā ar datoru tad tas maksātu 29,90.,tātad piepirkt klāt varu tikai samaksājot dubultā,droši vien ka es pats neuzmanīgi izlasīju preces aprakstu..
Pie preces saņemšanas man izsniedzejs pateica ka varēšu droši datoru lietot,neesmu speciālists šajā jomā tāpēc biju pārsteigts ka tā tas nav un pilnvērtīgi izmantot savu pirkumu nav iespējams.
Sanāk ka RD Elektroniks mērķis ir lai cilvēks paraksta līgumu(par ko man daudzreiz ari atgādināja telefoniski operātors)un izmantot cilvēka kļūdu vai neuzmanību lai vēlāk no tā pelnīt.
Uz maniem vārdiem ka ši nav pirmā iegādātā prece šajā veikalā bet iespējams pēdējā spriežot pēc veikala attieksmes-operatora reakcija bija vienaldzīga.
Domājit paši.

07.01.2021

Atbilde no klientuservissRD Pārstāvja atbilde 07.01.2021

Cienijamais klient!
Vai Jūs Lūdzu varētu mums sniegt detalizētāku informāciju par savu pasūtījumu ( pasūtījuma nummuru ), lai varam precizēt apstākļus?Mums ir ļoti svarīgs Jūsu viedoklis un iespēja risināt radušās problēmas
Lūdzam Jūs sazināties ar mums - Talr.: (+371) 66165555 vai e-pastā [email protected]

Paldies

Squall 15.01.2021

Miscrosoft Office nekad nav bijis pamatkomplektācijā. Tam ir jābūt uzstādītam tikai tad, ja tas ir pieminēts pie komplektācijas, vai klients palūdz to uzstādīt. Šī sūdzība ir tas pats, kas nopirkt datoru DOS un pēc tam sūdzēties, ka nav Microsoft Windows, vai kāda cita operētājsistēma.
Respektīvi, tā noteikti nav veikala vaina.

K kohai 20.07.2021

Piekrītu, ka tā nav RD Elektronics vaina. Kā pārdevēji varēja zināt vai, pircējam vispār ir vajadzīga Microsoft Office pakotne? Varbūt tiek plānots izmantot kādu no bezmaksas lietotnēm, piem., Libre Office!

Ja klienti neapmierināja iegādātā prece, viņa varēja izmantot 14 dienu atteikuma tiesības, vai tad ne?

Ik pa laikam izmantoju RD Elektronics pakalpojums gan pērkot preces veikalā, gan pasūtot caur internetu. Tai skaitā datortehniku. Vienmēr ir laipna apkalpošana, ieinteresētība klienta vēlmēs, atbild uz katru jautājumu. Man patīk arī tas, ka cenšas izstāstīt objektīvi par preci un neuzbāžas ar to, ka prece noteikti jāiegādājas. Vismaz tā tas ir pie mums, Balvu RD Elektronics veikalā.