Rd Electronics - Slikts serviss

Aiznesu datoru iztīrīt, līgumā bija rakstīts ka serviss labo 2 nedēļu laikā. Nu jau gaidu otro mēnesi, un nekā. Pazvanot un uzziņas tālruni man tikai tad paziņo ka ir pasūtītas kaut kādas detaļas. Kāpēc man ir jāuzzin tas ka man ir pasūtītas detaļas datoram, no operatora kam es zvanu? Pēc nedēļas atkal zvanu, man Saka: "dators ir gatavs un tik nodots kurjeram". Nu jau 2 nedēļas gaidu kad kaut kāds kurjers atvedīs manu datoru uz veikalu. Nu reāli, kas ir šī par apkalpošanu?

22.12.2020

Atbilde no klientuservissRD Pārstāvja atbilde 22.12.2020

Cienijamais klient!
Vai Jūs Lūdzu varētu mums sniegt mazliet detalizētāku informāciju - lūgums precizējiet kādā līgumā ir norādīta šada veida informācija? Mums ir ļoti svarīgs Jūsu viedoklis un iespēja risināt radušās problēmas
Lūdzam Jūs sazināties ar mums - Talr.: (+371) 66165555 vai e-pastā [email protected]

Paldies!