Rd Electronics - Slikts serviss

Šis ir vairāk brīdinājums turpmākajiem klientiem, nekā sūdzība. Tātad aptuveni pirms pus gada iegādājos jaunu telefonu rd veikalā, ne to lētāko. Pēc laiciņa rūpīgi to lietojot sāka rasties tehniskas problēmas, respektīvi aizbloķējoties ekrānam un pastāvot ekrāns vairs nereaģēja. Ilgi mocoties gan sanāca viedtālruni dabūt atkal pie dzīvības. Aiznesu uz rd veikalu dobelē, kur telefonu pieņēma atpakaļ uz garantijas remontu (esiet uzmanīgi jo, ja telefonam būs pat kādi nelieli skrāpējumi, arī uz korpusa, tad uz garantijas servisu nepieņems) . Tad nu šeit sākās neērtības, jo veikals kā rezerves telefonu piedāvā parasto podziņu mobilo, kas protams mūsdienās nekam īsti neder, tāpēc to nepieņēmu un nācās meklēt rezerves telefonu pašam. (zinu, ka citās vietās nodrošina vismaz ar normāliem rezerves viedtālruņiem) . Varētu jau arī paciesties, bet remonts aizņēma aptuveni mēnesi. Atgūstot savu nu jau "saremontēto" telefonu, meistars garantijas aktā bija ierakstījis, ka problēma bija ar skārienjutīgo ekrānu un tika nomainītas virkne detaļu, ieskaitot korpusa (nezinu gan, kāpēc korpusa detaļas bija jāmaina) . Palietoju telefonu pāris dienas un atkal problēma sākās no jauna. Acīmredzot arī slikts garantijas serviss. Telefons jānes atpakaļ uz veikalu un atkal droši vien palikšu bez tā vēl uz mēnesi kā minimums rēķinot, ka priekšā vēl svētki. Aicinu rd vismaz uzlabot savu servisu nodrošinot ar normāliem rezerves telefoniem. Esmu vīlies un no manas puses šī noteikti ir pēdējā reize, kad iegādājos telefonu Rd.

07.12.2020

Atbilde no klientuservissRD Pārstāvja atbilde 14.12.2020

Cienijamais klient!
informējam, ka preces remontus un pārbaudes veic rašotāja autorizēts servisa centrs! RD Electronics neveic preču remontus. Maiņas ierīces uz remonta laiku tiek nodrošinātas, tās tiek izsniegtas klientam atbilstoši tam, kāda ir pieejama uz konkrēto momentu! Ja ierīcei ir parādijušās problēmas , aicinam iesniegt preci sūtīšanai uz servisa centru parbaudei , lai rastos iespēja risināt radušās problēmas
Ja Tomēr jums rodas jautājumi - Lūdzam Jūs sazināties ar mums - Talr.: (+371) 66165555 vai e-pastā [email protected]

Paldies!

U