www.sudzibas.lv RD Electronics Slikts serviss , bojajumi.

Rd Electronics - Slikts serviss , bojajumi.

Ļoti neadekvata attieksme un naudas izspiešana.. Respektīvi es nopirku portatīvo datoru , kurš izradijās bojāts ar windows 10 operētāj sistēmu. Dators diezgan bremzēja un mēdza uzkārties pats par sevi.. Līdz ar to nolēmu viņu atgriezt , jo velme , pēc brāķeta datora man nebija nekāda... Atgriežot preci pēc pāris dienam , man zvana no MK trade , un saka , ka lai atgūtu savu naudiņu vai citu datoru.. Man ir jāmaksa 35euro , par Operētāj sistemas pārinstalēšanu , jo viņa esot bijusi bojāta un viņa neesot iekļauta garantija... Es ļoti atvainojos ,bet ja firmā nemak uzstadīt operetāj sistemu , un pēctam par to liek maksāt pircējam... Varu pateikt vienīgi naudas izspiešana. Un cilvēku ******* kantoris.. Neiesaku neko tur iegādāties..

Atbilde no klientuservissRD Pārstāvja atbilde 29.08.2018

Labdien!
Paldies par Jūsu sniegto informāciju.
Pamatojoties uz mums pieejamo informāciju, šī situācija ar Jūsu pieteikto problēmu ir atrisināta.
Paldies.