www.sudzibas.lv RD Electronics Slikts garantijas serviss

Rd Electronics - Slikts garantijas serviss

2016. gada 2. novembra vakarā mobīlais telefons, kurš tika iegādāts ar RD Electronic starpniecību pārstāja darboties. Operētājsistēma (Android) uzkārās. Nākošajā dienā, 3. novembrī telefons tika nodots garantijas remontam, jo prece lietošanā nebija pat gadu. Pēc pāŗdevēja/konsultanta teiktā, telefons tika nogādāts garantijas servisā tai pat dienā. Pagāja mēnesis un es par telefonu vispar neko nezināju un nebiju dzirdējis. Jautāju veikalā, teica lai zvanu uz informatīvo tālruni. Sazvanot konsultatu, tika sniegta atbilde ka prece ir servisā, tiek labota, taču ne problēmu, nedz arī laiku kad es varētu dabūt preci atpakaļ, man nespēja pateikt. Lai gan ir bijušas saķeršanās arī iepriekš, šāds gadījums man nav bijis. Vakardien, 30.12.2016 beidzot pienāca ziņa, ka telefons atgriezts Īsti nezinu vai darbojas, jo neesmu vēl pie viņa ticis. Taču ir apnikusi šī bezatbildība un patvaļība. Es nebūtu tik dusmīgs, ja tā būtu pirmā reize, vai vismaz būtu informēts par notiekošo.

Ventilators 01.01.2017

Pie saņemšanas neko neparaksti. Ieslēdz un pārbaudi vai labotas klūdas

N Nav laba firma 21.10.2017

Da kad to sudu aizvers ,besi savus brakus tirgot