www.sudzibas.lv RD Electronics Slikta apkalpošana

Rd Electronics - Slikta apkalpošana

Rupji izsakãs par klientu, jo klients atteica vina piedāväjumam iegādāties dārgāku preci. Ejot prom vel skali izteica savu neapmierinātibu par klienta atbildi. Pamāciet darbiniekiem kã pareizi runāt ar saviem klientiem, nevis sẽzot platām kãjãm un izkarinātiem pautiem kaut ko blaut pa pus veikalu.
Gailis. ;)

07.12.2023

Atbilde no klientuservissRD Pārstāvja atbilde 07.12.2023

Labdien, Cienījamais klient!
Paldies, ka dalījāties pieredzē. Esam sarūgtināti par Jūsu atsauksmi!
Lai mēs varētu precizēt lietas apstākļus un sniegt komentārus sakarā ar šo situāciju, lūdzam Jums norādīt veikalu un datumu, kur saskarāties ar atsauksmē norādīto apkalpošanu!
Mums ir ļoti svarīgs Jūsu viedoklis un iespēja risināt radušās problēmas!
Gaidīsim Jūsu atbildi.
Ar cieņu, RD Electronics Klientu apkalpošanas un pārdošanas daļa.

Papildināts Violeta Kušina 07.12.2023

Šodien, 07.12.2023. Dobeles RD salonā. Pārdevēja tumšiem īsiem matiem.

Papildināts Violeta Kušina 07.12.2023

Pārdevējs*. Drukas kļūda.

Atbilde no klientuservissRD Pārstāvja atbilde 11.12.2023

Cienījamā sūdzības autore! Uzņēmuma vārdā atvainojamies par sagādātajām neērtībām!
Mūsu pārdevēji vienmēr ir gatavi palīdzēt klientiem - konsultējot par sortimentā esošām precēm, piedāvājot izdevīgāku preci un / vai pakalpojumu. Katrs klients patstāvīgi pieņem lēmumu, vai piekrist piedāvājumam vai nē. Ikdienu mūsu darbinieki apkalpo simtiem klientu, bieži vien saņemot pateicības vārdus par pozitīvu pieredzi apkalpošanā.
Darbiniekam, kas apkalpoja Jūsu ģimenes locekli, ir ļoti liela pieredze bateriju pārdošanā. Gribēdams palīdzēt, piedāvāja labāko no veikalā esošā sortimenta šīs kategorijas precēm. Starp Jūsu ģimenes locekli un pārdevēju ir sanācis pārpratums komunikācijā - pārdevējs nekādā gadījumā negribēja, sniedzot konsultāciju un piedāvājot citu preci, aizvainot Jūsu ģimenes locekli.
Esam patiesi sarūgtināti, ka radās šāda situācija!
Centīsimies šī pakalpojuma sniegšanu padarīt klientam pieejamāku.
Ceram uz sapratni un veiksmīgu turpmāku sadarbību !

Atbilde no klientuservissRD Pārstāvja atbilde 27.02.2024

Labdien, Violeta Kušina!
Atzīstam, ka radusies situācija ir ļoti nepatīkama. Vēlreiz atvainojamies Jums par sagādātajām neērtībām!
Esam Jums snieguši situācijas skaidrojumu, ka arī tika veiktas visas iespējamās darbības, lai risinātu radušos situāciju.
Tā kā situācija tika atrisināta, lūdzam Jūs atzīmēt sūdzību kā atrisinātu. Paldies!
Ceram uz sapratni un veiksmīgu turpmāku sadarbību !

ar cieņu, RD Electronics

not a Karen 07.12.2023

Varēji jau apsēsties, ja jau ievēroji viņa pautus.

O oIo 07.12.2023

Skatos, Jums kā sētas krancim patīk riet par katru sīkumu. Pieklājību arī neviens nav Jums iemācījis. Nožēlojami.

not a Karen 07.12.2023

Tu vispirms palasi tās sūdzības un tad komentē.

P Pvlvregularslietotajs 11.12.2023

Karenai nekad nebūs robežu- pazemos sevi līdz pēdējam, es tiešām uzzināju kas Tu esi, man tas prasīja tikai pāris h. Vēl viens komentārs no Tevis- Tavs vārds un uzvārds tiks publiski atklāts. Es zvēru - neriskē…

V Violeta Kušina 07.12.2023

Un Jums kā apkalpojošajam personālam nav iemācīts paklusēt un neizteikt personīgus aizvainojumus klientiem? Tas ir nožēlojami.

not a Karen 07.12.2023

Un tas tagad dod tiesības sniegt personīgus komentārus kā cilvēks sēdēja un ka redzami "pauti".
Laikam tā kājstarpe bija vareni iespaidīga, ka nevarēji atraut acis.

S Spuris 07.12.2023

Atkal jau kārtēja laža no RD puses. Nepērciet nekad neko tajā kŗapnieciskā iestādē.Normālā valstī ar taisnīgiem likumiem,šadas iestādes kā RD sen jau aiz restēm būtu uz ilgu laiku.

Velvetpopstar 07.12.2023

Klientam ir tiesības būt rupjam? Šaubos.

V Violeta Kušina 07.12.2023

Neviens rupjš vārds netika pateikts. Tika atbildēts, ka netic teiktajam par to ka prece ir 4x labāka, jo ir testēts un tā tas nav.

V Violeta Kušina 07.12.2023

Nu ja tā drīkst pret manu ģimenes locekli, tad arī man ir tiesības izteikties.