www.sudzibas.lv RD Electronics Rupjš personāls

Rd Electronics - Rupjš personāls

Ļoti rupjš personāls!!!!! Es iegāju veikalā gribēju apskatīt samsung galaxy note 2.Piegāju pie telefona ,nedaudz paspaidiju pienāca pārdevējs un krieviski uz manis uzbļāva lai es eju prom .Viņš mani stipri aizvainoja un es neiesaku kautko vispār pirkt tai Rd electronics daugavpilī diton namā!!!!!!

N nikna02 14.03.2013

Runājot par tieši šo veikalu, varu piebilst, ka pārdevējas neko nesaprot no Līzinga, kur nu vēl kādus papīrus sagatavot. Pirms 2 mēnešiem iegādājos datoru, teica ka varu braukt pakaļ, aizbraucu un man liek braukt rīt, un tā 4 dienas, + vēl pasaka, ka tomēr būs 25 ls jāsamaksā un 2 ls par apkalpošanu. Beigās saņēmu datoru jau 1 nedēļa bija pagajusi.

E Esmu 10.02.2014

Šajā portālā iegriežos reti, bet Maskavas ielā esošā RD Electronics pārdevēju nelaipmnība un rupjā atteiksme mani šokē. Biju nolēmusi iegādāties 3D TV. aizbraucu uz RD Electronic veikalu, kur ieraudzīju sev tīkamo Sony Tv, kas maksāja diezgan lielu summu. Pieklājīgi gaidīju, kad pārdevējs atbrīvosies, lai noskaidrotu dažus tehniskus jautājums. Gaidīju kādas 15 minūtes, tad uzrunāju pārdevēju, vai viņš man nevarētu paskaidrot tehniskos parametrus, uz ko saņēmu nelaipnu atbildi, ka viņš ir aizņemts. Pagaidīju kādas 5 minūtes, griezos pie otra pārdeveja, kurš bija tik pat nelaipns.Rezultātā es iztērēju 20 minūtes sava laika un aizgājuprojām, jo vienkārši preci nebija iespējams nopirkt. Nevienam neiesaku šo veikalu!!! Nelaipni pārdevēji, nievājoša attieksme.