www.sudzibas.lv RD Electronics Rd electronics arī melo

Rd Electronics - Rd electronics arī melo

Ja ir nepieciešama ātra preces piegāde, noteikti neiesaku RD electronics e-veikalu. Jau vairākas reizes sākotnēji apsolītais piegādes termiņš pagarinās vismaz uz nedēļu, ja ne ilgāk, lai gan apmaksa veikta jau pirmajā dienā! Ja nevarat izdarīt, tad nesoliet!

J

intel 09.10.2015

Es arī pasūtiju, it kā no sākuma teica, ka būs 19, tad teicu ka gribu naudu atpakaļ, tad nakošajā e-mailā atrakstija, ka tā bija kļuda, prece veikalā būs 9.10.2015. Nezinu ko lai domā, jo šodien jābūt un nekādas ziņas nav...

E elvijs1234 11.01.2017

man vispār iesmērēja beigtu pc kurs ar laiku saka iet piksteja . čarksteja un aizgaja tagad iet normali :D mans bija remonta arīknapi paspeju uz garantiju , taisija menesi vairak tapec bija jaiztiek ar to sudu par 300 eiro , man pat skola bija atraks nekaa pardod lol :D lidz ko paludzu dievu un nomierinajos ta arii visa elektronika aizgaja :D:D:D

A Aeloks 23.09.2020

Silti iesaku neizmantot RD electronics e-veikala pakalpojumus...Agresīvakus un kretīniskākus klientu apkalpošanas operatorus neesmu ne redzējis, ne dzirdējis. Nav arī brīnums, ka tie atklāti melo, sagroza informāciju kā vien vēlas, piesedz viens otru un neatklāj savu patieso identitāti.

A Aigars Iļjins 23.09.2020

Rd electronics