www.sudzibas.lv RD Electronics Preces plīst un garantijas nekādas

Rd Electronics - Preces plīst un garantijas nekādas

Ja jums ir izdevība pirkt preces kur citur, Tad iepērcieties citos veikalos. Preces iepērk no Ķīnas.. Ja saplīsīs, tad obligāti tā būs jūsu vaina, atkārtoju "obligāti ". Garantijas remontā marinēs kā minimums mēnesī, lai gan jau tāpat zināms, ka tiks novelta vaina uz lietotāju. Cilvēki, iesaku iegādāties preces citur. Lēti pirksiet, dārgi maksāsiet.

klientuservissRD Pārstāvja atbilde 09.11.2015

Labdien!

Vēlamies informēt, ka SIA „MK TRADE” kā elektro preču tirgotājs sadarbojas ar vairākiem elektronikas preču ražotājiem un izplatītajiem, kuru produkcija tiek pārstāvēta/ražota dažādos reģionos un pasaules valstīs.
Mūsu klientiem pirkuma veikšanas brīdī, RD Electronics veikalos, vienmēr pastāv iespēja iepazīties ar informāciju un precizēt izvēlētās preces izcelsmes valsti.
SIA „MK TRADE” vienmēr klientiem cenšas sniegt pilnvērtīgu informāciju par mūsu sniegtajiem pakalpojumiem un pieejamām precēm.
Vēlamies arī atgādināt, ka garantijas apkalpošana tiek veikta viena kalendārā mēneša laikā, nepieciešamības gadījumā (speciālo detaļu pasūtīšana, preču nosūtīšana ražotājrūpnīcai u.tml.), saskaņojot ar klientu, tas tiek pagarināts.

Atvainojamies Jums par sagādātajām

Cieņā,