www.sudzibas.lv RD Electronics Preces nav, naudu neatdod

Rd Electronics - Preces nav, naudu neatdod

18.03. Nopirku preci (ieskaitot piegādi 500eur) , tūlīt atnāk ziņa, ka pasūtījums saņemts, tūlīt arī zvans, ka 19.03. Kurjers piegādās. Pēc pāris stundām zvains no Rd - mums tomēr nav jūsu preces, kaut kad būs... Man neder kaut kad, saku, lai skaita naudu atpakaļ. Rd: 3-14 dienu laikā naudu atskaitīšot.
Kas es viņiem kāda banka, vai?
Pāris dienu laikā nauda neienāk, uzrakstu e-pastu, atreferējot 18. Marta telefonsarunu. Uz e-pastu atbildi neesmu saņēmusi arī šodien 29.03. , naudu arī neesmu saņēmusi. Piezvanīju šodien Rd, kur man atbildēja, ka 21.03 esot nodota informācija grāmatvedei, ka vajag naudu atpakaļ ieskaitīt un attiecīgi no 21.03.2021 3 līdz 14 darba dienu (!) laikā man naudu ieskaitīšot.

Nu, vai nav jauki? 18.03.2021. Samaksāju par preci, kas interneta veikalā uzrādīta kā pieejama un tagad man gandrīz mēnesi jāgaida nauda atpakaļ?
Pie tam - neviens pat nav atvainojies par radušos kļūmi, ka nebija preces un ka nauda netiek atmaksāta laicīgi. Bet šis acīmredzot nav iekļauts viņu klientu servisā vispār - būt laipniem, pieklājīgiem.

29.03.2021

Atbilde no klientuservissRD Pārstāvja atbilde 29.03.2021

Cienijamais klient!
Vai Jūs Lūdzu varētu mums sniegt detalizētāku informāciju par savu pasūtījumu, lai varam precizēt lietas apstākļus?Mums ir ļoti svarīgs Jūsu viedoklis un iespēja risināt radušās problēmas
Lūdzam Jūs sazināties ar mums - Talr.: (+371) 66165555 vai e-pastā [email protected]

Paldies!

Papildināts Pircēja x 29.03.2021

Cienījamais RD Electronics ( MK Trade), lietas apstākļi Jums ir visnotaļ detalizēti izklāstīti gan pa telefonu, gan epastā!
Pie tam vairākas reizes!

Grūti saprast, kāpēc vēl aizvien neesmu savu naudu saņēmusi atpakaļ!

Tā ir nelikumīga komercprakse.

P

Artēmijs Ļebedevs 29.03.2021

Haha. Man PTAC zvanīja, arī par RD, teica kā likums tāds un ir. Viņi cik vēlās var Jūsu naudu grozīt. Nav nekāda laika termiņa likumā. Viņi neko nevar padarīt. Tik uzzvanīja paskaidrot un izzināt, vai firma jau atsūtīja atpakaļ piķi vai nē?
Man ar matu griezšanas mašīnu bijis lidzīgs story :D

Artēmijs Ļebedevs 29.03.2021

Un jā, šīs sūdu kantoris atsūtījis man naudu uz 15. dienu!

Artēmijs Ļebedevs 29.03.2021

Mans story šeit: https://www.sudzibas.lv/rd-electronics/rd-electronics-prece-ir-preces-nav-c2083162