www.sudzibas.lv RD Electronics Pircēju noklausīšanās

Rd Electronics - Pircēju noklausīšanās

Labdien SIA “MK TRADE” un a.god. A.Korņejeva kungs!

Pirmkārt, lai saņemtu "oficiālu" SIA “MK TRADE” atbildi, man nav nepieciešams iesniegt rakstveida iesniegumu., jo Jūs neesat ne valsts, ne pašvaldības iestāde.

Otrkārt, ir tiešām žēl, ka tāds paliels uzņēmums kā Jūsējais, atļaujas runāt publiski klaju nepatiesību.
Tas ir diezgan nožēlojami.

Visas sarunas tiek ierakstītas ar diktofoniem, kurus Jūs piespiežat saviem pārdevējiem likt kabatās un ierakstīt sarunas ar pircējiem.

Tāpēc ir diezgan smieklīgi apgalvot, ka pārdevējs tāpat vien staigā ar diktofonu. Jums nav pašiem kauns?

Viss taču tiek darīts "kvalitātes uzlabošanas nolūkos", vai ne?
Kāpēc tad Jūs nebrīdināt par to pircējus?

Kāpēc pārkāpjat pircēju tiesības, veicot datu pretlikumīgu apstrādi?
Treškārt, kas tā par norādi, ka "veikala pārdevējam iespējams kabatā bija telefons"?
Jūs to nopietni? Pašiem nenāk smiekli? Vai Jūs nespējat atšķirt diktofonu no telefona?

Patiešām tas ir nozēlojami, ka Jūs nezināt jau kā savādāk kontrolēt pārdevējus, kā vien tiešā veidā pārkāpjot likumus - gan Darba likumu, gan Patērētāju tiesību aizsrdzības likumu, gan Fizisko personu datu aizsardzības likumu utt.

Palasiet likumus, tie bez maksas peejami vietnē www.likumi.lv.

Padomājiet par to.

Ar cieņu,
Jānis Birzs

Atbilde no klientuserviss RD 20.10.2016
Labdien!

Ja Jūs vēlaties saņemt oficiālu SIA “MK TRADE” atbildi, tam ir nepieciešams iesniegt rakstveida iesniegumu.

Papildus varam paskaidrot, ka saruna noteikti netika ierakstīta, un pat ja pārdevējam kabatā ir bijusi kāda tehnika, tad tā noteikti bija pārdevēja rīcībai lai veiktu šīs tehnikas (iekārtas) izzināšanu, jo tas taču ir tehnikas veikals un veikala pārdevēji regulāri izzina dažādas tehnikas nianses , lai pēc iespējas sniegtu veikala klientiem profesionālāku skaidrojumu par tehniku un tās pielietošanu.
Varam arī norādīt, ka veikala pārdevējam iespējams kabatā bija telefons.

Ar cieņu,
SIA “MK TRADE”