Rd Electronics - Piegāde

RD Elektroniks internet veikalā ļoti rupji kurjeri. Un arī solīta piegāde atstāj ne īpaši labu iespaidu.Nemāk organizēt savu darbu un ar laipnību nav apdāvināti.Un skaitās kruta firma.............. neiesaku pie viņiem kaut ko pasūtīt.

Atbilde no klientuservissRD Pārstāvja atbilde 14.01.2014

Labdien!

Gribam izteikt Jums atvainošanos par radušos situāciju.

Gribam pateikties Jums par sniegtu informāciju.
Katra atsauksme mums ir ļoti vērtīga, jo tikai tā mēs varam realizēt savu misiju – nodrošināt nevainojamu servisu.
Atzīstam, ka situācija ir ļoti nepatīkama gan Jums, gan mums. Mēs katru dienu cītīgi strādājam pie tā, lai klienti būtu apmierināti un kvalitatīvi apkalpoti.Šī situācija noteikti nepaliks neatrisināta.Mēs parūpēsimies, lai mūsu kompānijā šādas situacijas vairs neatkārtotos.Mēs ļoti novērtējam Jūs kā klientu un ceram, ka šī situācija nebūs sabojājusi mūsu sadarbību.
Vēlreiz ļoti atvainojamies Jums par sagādatajām neērtībām.
Ceram uz turpmāko sadarbību.

Paldies!

Ar cieņu,