www.sudzibas.lv RD Electronics Dators garantijas remontā no 14.12.2017, garantijas remonts atteikts.

RD Electronics - pērc izdevīgi! - Dators garantijas remontā no 14.12.2017, garantijas remonts atteikts.

14.12.2017. Tika nodots garantijas remontā vairāk kā 1000 eiro vērts nepilnu gadu vecs dators. 07.01.2018. Tā kā nebiju saņēmusi nekādu ziņu par remontu - braucu uz veikalu interesēties. Neko nezina! Labi, kad dators bija atradies remonta mēnesi un dažas dienas! Zvanīja rd elektronika klientu serviss, lai pateiktu, ka garantijas remonts atteikts, varam par maksu - noskaidrojot cenas - atteicos. Un jautāju, kad saņemšu atpakaļ? Loģistika ziniet... Apmēram nedēļā - pusotra (no Rīgas uz Jēkabpils: d) nu ir pagājušas 2,5 nedēļas - dators vēl nav atgriezies.

F

Dainis 31.01.2018

RD loģistika darbojas tā, ka viņi ved tikai ja būs pa ceļam un, kad tiek uzkrāti lielāki daudzumi.

T Tong Po 31.01.2018

Ne tikai RD loģistika. Ja tas ir, piemēram, Lenovo vai MSI dators, tad, cik man zināms, uz servisu tos sūta uz Lietuvu. Ja sūta uz/no Lietuvu, tad tā loģistika droši vien aizņem vairāk nekā nedēļu, jo pa vidu ir pārkraušanas punkti.